Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 26 339
  • 745
# 600
susamenna честито бебче.Стискам палци малкия Симеон да не стои дълго в кувьоза и скоро да сте заедно.
 
Стаси не мога да отговоря. Стискам ти палчета всичко да се нареди по най-добрия начин за теб и бебо.
Виж целия пост
# 601
Абе, девойчета, имам болки на 5 минути, ама контракциите са ми слаби, а болките... добри  Laughing Това да го броя ли катоо контракция  newsm78 Ама си боли яко, реже ме кръста, а пък корема...  Tired

Стаси ... кумата имаше такива болки в предродилна  Mr. Green при нея контракциите се изразяваха в кръста ... при мен миналата година бяха в корема. Явно е много относително.
Имаш ли усещане за постоянно пишкане  Thinking

Lucky* супер новини от очния  Hug

Сега съм спокойна, че ще виждаш и пускаш темата  Joy Joy Joy /това в кръга на майтапа разбира се  Mr. GreenHug
При всяко стягане на корема ми се допишква, но не пишкам. Но болките зачестяват вече.... Май май желанието ми за лъвче е чуто  Mr. Green
Виж целия пост
# 602
Stasy87, обади се в болницата и те да ти кажат дали да тръгваш. Ако ще тръгваш, от нас на добър час!

Виж целия пост
# 603
При всяко стягане на корема ми се допишква, но не пишкам. Но болките зачестяват вече.... Май май желанието ми за лъвче е чуто  Mr. Green

Защо не си вземеш багажа и не се разходите до болницата, а  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 604
Стаси, и аз мисля, че не е лошо да се разходите до болницата  Hug Успех, стискам палчета!  Hug Praynig
Виж целия пост
# 605
Консултирах се с акушерката и каза да позачакам малко. Така и исках  Mr. Green
Виж целия пост
# 606
Консултирах се с акушерката и каза да позачакам малко. Така и исках  Mr. Green
успех ако решиш да тръгнеш Simple Smile))
и аз искам девичка,но да виидм!
Виж целия пост
# 607
Консултирах се с акушерката и каза да позачакам малко. Така и исках  Mr. Green
успех ако решиш да тръгнеш Simple Smile))
и аз искам девичка,но да виидм!

Е тя влиза в сила на 22-ри вечерта, ако се не лъжа  Crazy
Стаси ... щом трябва ще чакаме  Mr. Green
Виж целия пост
# 608
Абе, девойчета, имам болки на 5 минути, ама контракциите са ми слаби, а болките... добри  Laughing

Сестра ми роди само с болките..... Недей много да чакаш..... Flutter
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 609
Консултирах се с акушерката и каза да позачакам малко. Така и исках  Mr. Green
успех ако решиш да тръгнеш Simple Smile))
и аз искам девичка,но да виидм!

Е тя влиза в сила на 22-ри вечерта, ако се не лъжа  Crazy
Стаси ... щом трябва ще чакаме  Mr. Green
е знам, имам време Simple Smile
аз по-скоро се пРтеснявам да не прескочи 23 септември  Rolling Eyes Rolling Eyes мъжо има Рд тогава, ама е тъпо така в един ден родени  Laughing
Виж целия пост
# 610
а дали има някаква зависимост от предходно раждане и второто?
ако предния ми е паднала първо тапата,сега какво ли да чакам Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing

ама страшни въпроси а? #Crazy
Виж целия пост
# 611
Стаси и на мен вчера ми разказваха, как се ражда без контракции  Hug явно при всеки е различно  Grinning най-добре май да се разходите до болницата  Hug стискам палци  Heart Eyes
Виж целия пост
# 612
аз пък искам лъвче, че и момиче....ама кой ли ме чува...

Късмет Стаси...ако е дошъл момента!
Виж целия пост
# 613
а дали има някаква зависимост от предходно раждане и второто?
ако предния ми е паднала първо тапата,сега какво ли да чакам Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing

ама страшни въпроси а? #Crazy

Според мен на дали ще си приличат  Heart Eyes


аз пък искам лъвче, че и момиче....ама кой ли ме чува...

Нали  Mr. Green нас никой нищо не ни пита  Joy
Виж целия пост
# 614
Стаси, гушкам те силно и да знаеш, че всичко ще е наред, независимо дали ще е сега или по–нататък Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия