American Horror Story - 4

  • 18 737
  • 730
# 300

Кажи жанр. По братова линия ей сега започна новия сериал на Ерик Крипки.
Виж целия пост
# 301

Кажи жанр. По братова линия ей сега започна новия сериал на Ерик Крипки.
Да е интересен.Аз нещо клоня към Грим.Струва ли си или да си продължавам братята от Свръхестествено?
Виж целия пост
# 302
Ама ти не си изгледала всичкото братя? Продължавай!  Mr. Green

Грим загледах по телевизията последните два дни - ми не ми хареса изобщо.  Confused Обаче други специалисти го хвалят, така че пробвай го, ако искаш.

Виж целия пост
# 303
Струва ли си или да си продължавам братята от Свръхестествено?

 Shocked Как ще ти даде сърце да ги започнеш и да не ги довършиш   Laughing

Революция много ми хареса. Бе на Белла баща и не бил толкова стар  Thinking Я как върти меча  Mr. Green

Айде и нещо пo темата. Тези гледахте ли ги?
http://www.facebook.com/photo.php?v=4522872998711&set=vb.200 … ype=2&theater

http://www.facebook.com/photo.php?v=4518601051915&set=vb.200 … ype=2&theater

Бая мат'рял дадоха.
Виж целия пост
# 304
Искам такова легло!КУУЛ! Sunglasses
Виж целия пост
# 305
На края на 6-ти сезон съм.Покрай тях гледам и други неща заради това не съм ги догледала.
Виж целия пост
# 306
Още матрял.

Краули,
Скрит текст:
специално за теб, сърце мое
и не, не се облизвай.  Mr. Green Twisted Evil
Виж целия пост
# 307

Краули,
Скрит текст:
специално за теб, сърце мое
и не, не се облизвай.  Mr. Green Twisted Evil
smile3532
Виж целия пост
# 308
Не се хили, веднага я видях как прави патешка човка с устичка и пак се прави на недоразбрала.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 309
Тряба контрол  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 310
 rotfImbo rotfImbo

Ох  беее   Hug
Не се, не се, ама лигата като се проточи трябваше да я обера  Joy


Много хубави вени. Много опасен стол  Mr. Green
Виж целия пост
# 311
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Правилно.

Статия с размисли и страсти. Ако не се напишкам от страх, ще ги съдя за морални щети.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 312
Здраствуйте!

Съжалявам, че ще ви върна назад, но не мога да си затрая да не изкажа мнение. Гледах 7 серии от първи сезон. Някои неща много ми допадат като идея и като визия, други не толкова, но за Бога - тоз латексец отде го изкопаха - супер тъпня ми е. Язък!
Виж целия пост
# 313
Здравствувай, здравствувай. Разби с един удар толкова трепети!  hahaha Бива ли така, латексеца е дъ гадняр, срамота. Mr. Green Дай по-подробно, внеси свежест и разнообразие, че иначе само се лигавим в очакване.
Виж целия пост
# 314
Акаша,  Hug
Идеята на латекса беше да не познаем виновника по белото гръбче и русите къдрички. В бяло, да не издам тайната  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия