Къде в Бургас (33)

  • 101 276
  • 737
# 345
Бихте ли ми казали къде има избор на детски тротинетки
Виж целия пост
# 346
Бихте ли ми казали къде има избор на детски тротинетки
не знам колко детски ти трябват, аз кухих на моя син за около 200 лева от магазина за велосипеди на Гурко
Виж целия пост
# 347
Не го препоръчвам този м-н на Гурко /и другия срещу х-л Атаген/, безумно скъпи и некачествени стоки
Виж в Хиполенд, в продавалника или на www.store.bg
Виж целия пост
# 348
Здравейте,
Имам един въпрос. Хладилника ни се развали и смятаме да го махаме. Имаме си вече нов. Къде се носят старите хладилници. Питахме в общината и казаха, че вече не ги извозват. Има ли някоя специална фирма, която ги изкупува или взема (просто искаме да се отървем от него). Фирмите за скраб взимат ли хладилници? Имаме кола можем да го закараме навсякъде, просто не знаем къде да го денем Simple Smile.
Виж целия пост
# 349
Бихте ли ми казали къде има избор на детски тротинетки
На гърба на автогара Запад има един голям магазин там видях доста тротинетки.
Виж целия пост
# 350
Здравейте,
Имам един въпрос. Хладилника ни се развали и смятаме да го махаме. Имаме си вече нов. Къде се носят старите хладилници. Питахме в общината и казаха, че вече не ги извозват. Има ли някоя специална фирма, която ги изкупува или взема (просто искаме да се отървем от него). Фирмите за скраб взимат ли хладилници? Имаме кола можем да го закараме навсякъде, просто не знаем къде да го денем Simple Smile.

Оставете го до контейнерте до блока. Гарантирам ти, че до няколко часа ще изчезне    Laughing
Виж целия пост
# 351
Здравейте,
Имам един въпрос. Хладилника ни се развали и смятаме да го махаме. Имаме си вече нов. Къде се носят старите хладилници. Питахме в общината и казаха, че вече не ги извозват. Има ли някоя специална фирма, която ги изкупува или взема (просто искаме да се отървем от него). Фирмите за скраб взимат ли хладилници? Имаме кола можем да го закараме навсякъде, просто не знаем къде да го денем Simple Smile.

върнете го за старо желязо, ще го изкупят
Виж целия пост
# 352
Момичета, преди време бяхме коментирали къде има народни танци за начинаещи в "Славейков". В "Димчо Дебелянов" ще има група за начинаещи - вторник и четвъртък от 18.30. Започват днес.
Виж целия пост
# 353
Момичета, от къде мога да купя трикотажна блуза с остро деколте като за ок. 60-год. дама, да става за под сако? За подарък за РД ми трябва, ако е някъде в центъра, супер ще бъде.
Виж целия пост
# 354
Момичета, от къде мога да купя трикотажна блуза с остро деколте като за ок. 60-год. дама, да става за под сако? За подарък за РД ми трябва, ако е някъде в центъра, супер ще бъде.

Тръгваш от стоматологията надолу по главната. Някъде срещу бившата Валентина (сега Райфайзен) нали има една пресечка. Точно на ъгъла има магазин, който мисля че ще ти свърши работа. Оф, много зле обяснявам.  ooooh! Разбра ли нещо?
Виж целия пост
# 355
Бихте ли ми казали къде има избор на детски тротинетки
Може да разгледаш и в Арменците в Славейков или Изгрев.
Виж целия пост
# 356
Момичета, от къде мога да купя трикотажна блуза с остро деколте като за ок. 60-год. дама, да става за под сако? За подарък за РД ми трябва, ако е някъде в центъра, супер ще бъде.

Тръгваш от стоматологията надолу по главната. Някъде срещу бившата Валентина (сега Райфайзен) нали има една пресечка. Точно на ъгъла има магазин, който мисля че ще ти свърши работа. Оф, много зле обяснявам.  ooooh! Разбра ли нещо?


Мисля, че има предвид червения блок срещу Валентината. Отстрани на блока има вестникарски павилиони. На ъгъла, в самия блок има магазин на "Акропол". Там има доста евтини блузи и потници.
Виж целия пост
# 357
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.
Виж целия пост
# 358
Моля предложете ми място където могат да празнуват рожден ден 11 годишни деца  Rolling Eyes, по детските парти центрове вече им е скучно.
на боулинг
Виж целия пост
# 359
Момичета, от къде мога да купя трикотажна блуза с остро деколте като за ок. 60-год. дама, да става за под сако? За подарък за РД ми трябва, ако е някъде в центъра, супер ще бъде.

Тръгваш от стоматологията надолу по главната. Някъде срещу бившата Валентина (сега Райфайзен) нали има една пресечка. Точно на ъгъла има магазин, който мисля че ще ти свърши работа. Оф, много зле обяснявам.  ooooh! Разбра ли нещо?


Мисля, че има предвид червения блок срещу Валентината. Отстрани на блока има вестникарски павилиони. На ъгъла, в самия блок има магазин на "Акропол". Там има доста евтини блузи и потници.

Точно! С твоя помощ стана работата  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия