Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 758
  • 732
# 195
Никой ли няма мерак да го гледа и изкаже мнение!
http://www.imdb.com/title/tt0324554/

Aз съм го гледала и на мен пък много ми хареса. За разлика от френския оригинал, който след това попревъртях, за да добия представа.
Виж целия пост
# 196
Code Blue - по-тъп филм скоро не бях гледала. Изгледах го само, защото очаквах нещо да се случи. Но не; никакво действие; както започна, така и свърши  ooooh! НЕ препоръчвам.
Gone - не беше лош, но не чак дотолкова, че да ме впечатли.
The Human Stain - ей-този вече мога да го препоръчам. Хареса ми, определено  Peace
Виж целия пост
# 197
Влизам да благодаря за препоръките за Ask tesadüfleri sever. Предвид непоносимостта ми към турските сериали, го смъкнах някакси предубедено. Но го изгледах на един дъх - хареса ми и препоръчвам.

От къде мога да си дръпна субтитри на български език, че не знам как съм се оказала с турски и английски субтитри в линка!
Виж целия пост
# 198
В Замунда са английски и български.
Виж целия пост
# 199
Аз го смъкнах от Арена с БГ субтитри. Преводът не беше много добър, но достатъчно, за да се разбира.
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/170330/
Виж целия пост
# 200
Никой ли няма мерак да го гледа и изкаже мнение!
http://www.imdb.com/title/tt0324554/

Aз съм го гледала и на мен пък много ми хареса. За разлика от френския оригинал, който след това попревъртях, за да добия представа.
И на мен много ми хареса  Embarassed

Свалих за утре онзи турския от препоръките, ама да видя дали субтитрите ще отговарят.
Виж целия пост
# 201
И в Masters-TB го има, с хубави субтитри. И в Замунда били добре, но явно в Арена не са. Според мен не се хабете с лоши суб, то заминава половината смисъл.
Виж целия пост
# 202
И в Masters-TB го има, с хубави субтитри. И в Замунда били добре, но явно в Арена не са. Според мен не се хабете с лоши суб, то заминава половината смисъл.

Как му е заглавието в мастерса, че не мога да го намеря?
Виж целия пост
# 203
 На мен турският не ми хареса. Тип сериал е, всъщност някои техни сериали повече ми харесаха. Те си падат по драмата де.
Хареса ми приятелю Тед. Знам съвсем различни филми са, а може би и за различни възрастови групи.
Виж целия пост
# 204
Ето го    Ask Tesadufleri Sever

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=62914
Виж целия пост
# 205
Благодаря!
Виж целия пост
# 206
току - що се връщам от Наследството на Борн и съм учудена, че филма ми хареса. Много добър каст, имаше добър екшън, не прекалено много, абе изобщо препоръчвам  Peace

а! изненада! след твоята препоръка ще взема да се жертвам.
Виж целия пост
# 207
Някой сеща ли се името на един филм, който се разправя за банков обир, в който обличат заложниците с маски и еднакви дрехи. Имаше и някакъв пръстен нещо си.......
Виж целия пост
# 208
Inside Man ?

http://www.imdb.com/title/tt0454848/
Виж целия пост
# 209
Дааааааааа, много ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия