Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 760
  • 732
# 345
Много силен, с великолепен каст:



Не съм изненадан, че ми хареса. Братя Коен са толова велики, че заслужават храм.
Виж целия пост
# 346
Запис с този филм от снощи http://www.imdb.com/title/tt1606389/ - романтично-лигавичък, но пък като няма друго - става  Peace

Гледам сте обсъждали "София", гледах го - никак не ми хареса. Нито като история, нито актьори и т.н  Peace


Виж целия пост
# 347

Свалих си го вчера и днес ще го гледам.
За тези, които нямат Замунда, филмът е
Comme un chef/ The Chef/ Главен готвач (2012)
Приятна и забавна комедия  Grinning (професионалната готварска тематика ми докара обаче усещането за доста сложен научно-популярен филм Embarassed Crazy  Laughing, иначе Жан Рено му се кефя винаги и навсякъде, ми най-готиния грозник е  Heart Eyes Laughing ).

П.П. Les femmes du 6ème étage ми хареса много  Flutter (страшно зареждащ  Grinning)
Виж целия пост
# 348
Изгледах и аз "Comme un chef" - на мен също
ми хареса. Жан Рено много го уважавам,
смятам обаче че Michaël Youn изнесе филма
на плещите си - много енергичен, забавен
и динамичен беше в ролята си.
Виж целия пост
# 349
Аз половината от точките давам заради улиците и интериорите  Laughing С правилната атмосфера няма да разбера, а и няма да имам нужда да разбирам какво се случва във филма.
Пина, тъкмо за теб се сетих днес, докато гледах Io sono l'amore Hug. Би трябвало да ти хареса. Това е филм, в който красотата на градовете и природата в Италия, на интериорите, на деликатесите в ресторантите съставя поне две трети от очарованието на крайния резултат. Останалата една трета е за семплата, но въздействаща любовно-семейна история, и за магично красивата Тилда Суинтън.
Препоръчвам го на всички с пристрастие към красивите, но не особено динамични филми.
Виж целия пост
# 350
ммм тоз главния актьор... добре, добре...  Blush
Виж целия пост
# 351
Кой, Ване?
Виж целия пост
# 352
ми не му запомних името... ама предвид факта, че отдавна не съм гледала талянско (такова ми се струва това) ще го сложа в уочлистата.
Виж целия пост
# 353
Това не е типично италианско. Но е прекрасно Peace
Виж целия пост
# 354
Аз го почнах, но не съм го довършила Тувало, включвам се да се съглася с Тина, че и на мен много ми напомни на Жан-Пиер Жьоне и Костурица.
От къде мога да го сваля?
Виж целия пост
# 355
Ето магнет: magnet:?xt=urn:btih:8B093F00BE47FA18FB8514845FC8A49F458E4966. Субтитри не ти трябват, почти не говорят.
Виж целия пост
# 356
Тегля  Grinning
Виж целия пост
# 357
Die Tur - http://www.imdb.com/title/tt1223934/
Виж целия пост
# 358
Не мога да не препоръчам: Even the rain
http://www.imdb.com/title/tt1422032/
Виж целия пост
# 359

Свалих си го вчера и днес ще го гледам.
За тези, които нямат Замунда, филмът е
Comme un chef/ The Chef/ Главен готвач (2012)
Приятна и забавна комедия  Grinning (професионалната готварска тематика ми докара обаче усещането за доста сложен научно-популярен филм Embarassed Crazy  Laughing, иначе Жан Рено му се кефя винаги и навсякъде, ми най-готиния грозник е  Heart Eyes Laughing ).

П.П. Les femmes du 6ème étage ми хареса много  Flutter (страшно зареждащ  Grinning)

Изгледах го снощи.
Може би не е без значение, че не съм кулинар, мразя да готвя и го правя по задължение,
а манджи с повече от една стъпка при приготвянето намирам за безкрайно досадни
и се старая да избягвам. Но всички въздишки и превземки за емоцията в някакво тиквено пюре
ми дойдоха в повечко. Междуличностните отношения бяха плоски и изкуствени,
не ме трогна нито бременната приятелка, нито пренебрегнатата дъщеря.
Главният герой беше досаден с вманиачеността си. Слаб и скучен филм.
Харесвам Жан Рено и вярвам, че е не лош актьор, но добрите филми, в които се
е снимал се броят май на пръстите на едната ми ръка  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия