Lady Popular 8

  • 92 446
  • 747
# 135
От колкото имаш нужда Peace  Wink
Виж целия пост
# 136
Dili4, и аз ти пращам малко, ако искаш изпрати ми още, но моля да ги играеш сама, имам болно бебе и съответно никакво време за игра  Hug
Виж целия пост
# 137
Какво ще кажете за новата колекция? Аз си харесах няколко неща и си ги взех вече  Embarassed
Виж целия пост
# 138
Какво ще кажете за новата колекция? Аз си харесах няколко неща и си ги взех вече  Embarassed
И аз си харесах разни работи, чантите доста ми допадат, но си взех само 2 неща, защото в момента карам курс и нямам приходи Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Благодаря на всички! Утре ще ги изиграя.
Виж целия пост
# 140
Аз си взех един шал, но си харесах шлифер и чанта, но и аз като ~Étoile~  съм на курс
Виж целия пост
# 141
Здравейте девойки!Малко ще ви потормозя с дуелчета,че ми трябват 1500,само ги приемайте аз ще си ги играя Simple Smile.
Виж целия пост
# 142
И аз си взех доста неща. Изхарчих близо 60 000 лейди долара и ако ме питате какво точно купих, не помня.  newsm78 Просто минавах из страниците и избирах. Бях на виртуален шопинг. хаха
Виж целия пост
# 143
А само да попитам как трябва да се гледа домашния любимец ако може да ми обясните храни ли се къпе ли се и т.н.  Laughing Crazy
Виж целия пост
# 144
Не трябва нито да го храниш, нито да го къпеш - само кликаш на него веднъж дневно, за да си вземеш точките
Виж целия пост
# 145
Здравейте!
Имам две лейдита - sireni 72ниво  и q1a1 15ниво.Едното е мое,а другото на детето ми.Съществуват в лейди популяр и в модна арена.

Работя и не мога да се занимавам повече с играта.Писах многократно във форума и на модераторите да изтрият профилите ми,но безуспешно...

Та ... ако някоя от вас ги иска за детето си,приятелка и т.н ще и ги дам.Не ми се иска да ги изоставям,но и това ще ми се наложи скоро защото имам много ангажименти.

Моля ако има желаеща да ми пише на лс тук в бг мама.
Виж целия пост
# 146
Здравейте!
Имам две лейдита - sireni 72ниво  и q1a1 15ниво.Едното е мое,а другото на детето ми.Съществуват в лейди популяр и в модна арена.

Работя и не мога да се занимавам повече с играта.Писах многократно във форума и на модераторите да изтрият профилите ми,но безуспешно...

Та ... ако някоя от вас ги иска за детето си,приятелка и т.н ще и ги дам.Не ми се иска да ги изоставям,но и това ще ми се наложи скоро защото имам много ангажименти.

Моля ако има желаеща да ми пише на лс тук в бг мама.

Ако искаш ми ги дай.  Embarassed
Виж целия пост
# 147
Здравейте!
Имам две лейдита - sireni 72ниво  и q1a1 15ниво.Едното е мое,а другото на детето ми.Съществуват в лейди популяр и в модна арена.

Работя и не мога да се занимавам повече с играта.Писах многократно във форума и на модераторите да изтрият профилите ми,но безуспешно...

Та ... ако някоя от вас ги иска за детето си,приятелка и т.н ще и ги дам.Не ми се иска да ги изоставям,но и това ще ми се наложи скоро защото имам много ангажименти.

Моля ако има желаеща да ми пише на лс тук в бг мама.

Ако искаш ми ги дай.  Embarassed
И на мен можеш да го дадеш но ти си решаваш.  Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Аз имам въпрос относно Глобус-а : дали всички рокли и аксесоари са на 1 и също място и ако да - къде сте ги намерили? Аз досега успях да измъкна само роклята на Японката,а много ми се искаше и някоя от другите... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 149
Мисля, че не са на едни и същи места - аз имам само колие, обувки и ветрило
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия