Бих искала да се запиша, но незнам към кого трябва да се обърна. На 40 ниво съм, а лейдито ми се казва Kaityy. Ще се радвам ако ме включите. Хубав и усмихнат ден на всички
При мен е много бавна, не знам защо.Ще се радвам ако обсъдим проблема, защото мисля, че е сериозен.Също така помагам с дуели.Който иска нека да ми пише и ще му кажа как се казва куклата ми.Ще помоля само вие да пращате дуелите аз само да ги приемам и вие да си ги играете.Иначе пари не взимам, не искам рейтинг, или други дуели в замяна, само това което ви написах по-горе.
А, и да ви попитам видяхте ли новото събитие Супергерои ?Ако сте го видяли какво мислите за него?Харесва ли ви?Аз вече спечелих 2 тоалета като общо и за двата давах само 60 диаманта.Към края на събитието ако не успея да събера всичките тоалети ще дам още диаманти,
макар, че не ми се дават.
И защо не пробваш с опцията забравена парола?
Този който ти е откраднал лейдито предполагам не ти знае имейла.
А и между другото ти можеш да имаш лейди и да не можеш да минеш някоя цел, или да имаш лейди, но да не ти се минават цели и да искаш направо лейди на високо ниво.
И ако сега ми кажеш, че не си знаеш паролата на ймейла няма да ти повярвам защото там също има опция има опция забравена парола.
Иначе на мен ми трябва помощ.Преди пуснах лейдито си на курс и сега в съобщенията ми пише, че е завършило курса, но в същото време не мога да я пусна на работа, а спешно трябва да го направя.
Някой да е имал този проблем?Знаете ли решение за него?
И все пак ако знаете решение за него го споделете.
И защо не пробваш с опцията забравена парола?
Този който ти е откраднал лейдито предполагам не ти знае имейла.
А и между другото ти можеш да имаш лейди и да не можеш да минеш някоя цел, или да имаш лейди, но да не ти се минават цели и да искаш направо лейди на високо ниво.
И ако сега ми кажеш, че не си знаеш паролата на ймейла няма да ти повярвам защото там също има опция има опция забравена парола.
Иначе на мен ми трябва помощ.Преди пуснах лейдито си на курс и сега в съобщенията ми пише, че е завършило курса, но в същото време не мога да я пусна на работа, а спешно трябва да го направя.
Някой да е имал този проблем?Знаете ли решение за него?
И все пак ако знаете решение за него го споделете.
Всъщност аз само него искам, да се надяваме, че до края на играта ще успея. Иначе предишния го спечелих от втория път. Препоръчани теми