Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да премахна имейл адреси, които се появиха в контактите на телефона след свързване с Google?
Как мога да удължа живота на батерията на телефона си?
Как мога да премахна двоен часовник от екрана на телефона си?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да премахна имейл адреси, които се появиха в контактите на телефона след свързване с Google?
За да премахнете имейл адресите, които се появиха в контактите след свързване с Google, трябва да влезете в Контакти, след което в менюто Настройки изберете опцията „Повече“, следвано от „Опции за показване“. Оттам трябва да изберете „Google“ и да премахнете отметките. Това ще ви позволи да премахнете нежеланите имейл адреси от контактите на вашия телефон.
-
Как мога да удължа живота на батерията на телефона си?
За да удължите живота на батерията на вашия телефон, препоръчваме използването на приложения като App2SD или A2SDGUI (изисква ROOT достъп), които могат да преместят повечето програми в SD картата. Освен това можете да регулирате яркостта на екрана и да изключите ненужните приложения и системни файлове. Можете също така да използвате функции като „избършете статистиката на батерията“ след зареждане до 100% и да изключите дисплея за няколко минути, преди да го включите отново. Тези методи могат да помогнат за удължаване на живота на батерията.
-
Как мога да премахна двоен часовник от екрана на телефона си?
-
Как мога да синхронизирам служебната си поща с телефона си?
-
Как мога да управлявам използването на интернет от телефона си?
620 е малко по-малък,отваря се и може да му се сменя батерията .За ъпдейтите и аз не съм много наясно,но четох,че има доста подобрения като отключване на екрана с потупване (нямам идея иначе как се отключва), подобрения в менюто,за камерата ...Иначе на мен не ми трябва предна камера,но държа на светкавицата заради вечерни снимки
Видях я днес и наистина ми е много голяма
Като гледах днес максимума,който ми харесва е 4 инча
Прави лицата от снимките на карикатурни рисунки