Ох, тези нови телефони!

  • 1 134 372
  • 11 718
# 8 310
Нещо се случва с LG G3 след последните ъпдейти. Пробвай да сложиш картата в друг апарат само, за да провериш ще имаш ли обхват. Ако имаш, проблемът е в телефона, не в картата.
Виж целия пост
# 8 311
Не става Лили, пробвах Tired Ще изчам да се върна и да видя дали и в Германия няма да работи Crossing Arms
Виж целия пост
# 8 312
Може тогава картата да се е повредила. Случва се. Просто като се прибереш,  ще си я смениш при оператора.
Виж целия пост
# 8 313
Препоръчайте ми нискобюджетен телефон (200-250лв), който да работи с две сим карти. Ще се ползва за разговори, фейсбук, вайбър, месинджър, чат-пат за снимки (средно статичстичска камера, не нещо много добро) и евнетуално навигатор. Добрата издържливост на батерията е плюс.
За сега се чудя между :
http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-SAMSUNG- … 0F-DS-BK/p/574035

и


https://zora.bg/product/redmi-5a-ds-gold-1

За тази скромна сума има ли други варианти? newsm78

Виж целия пост
# 8 314
http://tmobibg.com/xiaomi/mobilni-telefoni-xiaomi/xiaomi-redmi-4 … 3gb-ram-xiar4x-32

Имаме този за дребната /на 9 г./ - тормоз с игри, ютуб и пр.
От този сайт сме поръчали три телефона и мога да дам личен отзив, че са коректни.
ПП - доставката в повечето случаи е от днес за утре, само веднъж чакахме една седмица, но спазиха срока.
ПП2 - това телефонче дойде с андроид 6, но още при стартирането качи до Нуга.
Виж целия пост
# 8 315
За тази скромна сума има ли други варианти? newsm78
За 29 лв над бюджета, ти предлагам това и нищо друго
http://plesio.bg/smartfoni-c-69978016/huawei-p9-lite-mini-smartp … ack-p-325937.html
Виж целия пост
# 8 316
Нормално ли е стар Самсунг, на 5г /моноблок/ да му пада доста бързо батерията от хендсфриито (само от това ме е включено)?
Виж целия пост
# 8 317
За 5 години батерията е свършила. Няма да ме очуди, ако в близко бъдеще тотално сдаде багажа.
Виж целия пост
# 8 318
Препоръчайте ми нискобюджетен телефон (200-250лв), който да работи с две сим карти. Ще се ползва за разговори, фейсбук, вайбър, месинджър, чат-пат за снимки (средно статичстичска камера, не нещо много добро) и евнетуално навигатор. Добрата издържливост на батерията е плюс.
За сега се чудя между :
http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-SAMSUNG- … 0F-DS-BK/p/574035

и


https://zora.bg/product/redmi-5a-ds-gold-1

За тази скромна сума има ли други варианти? newsm78


Xiaomi Redmi 4X е добро предложение.
Виж целия пост
# 8 319
За 5 години батерията е свършила. Няма да ме очуди, ако в близко бъдеще тотално сдаде багажа.
И аз това си мисля. Ще се взима нова батерия.
 Идея за сервиз, където и микрофона да прочистят (сам мога ли?).
Скрит текст:
Препоръчайте ми нискобюджетен телефон (200-250лв), който да работи с две сим карти. Ще се ползва за разговори, фейсбук, вайбър, месинджър, чат-пат за снимки (средно статичстичска камера, не нещо много добро) и евнетуално навигатор. Добрата издържливост на батерията е плюс.
За сега се чудя между :
http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Mobile-phone-SAMSUNG- … 0F-DS-BK/p/574035

и


https://zora.bg/product/redmi-5a-ds-gold-1

За тази скромна сума има ли други варианти? newsm78


Xiaomi Redmi 4X е добро предложение.
+1 za Xiaomi Redmi 4X 32GB/3GB RAM
Non-removable Li-Po 4100 mAh battery

Аз ще го взема тези дни от един магазин за телефони, 250лв - по-добро за този хардуер няма.
Виж целия пост
# 8 320
Когато отворя няколко приложения виждам че пише 2GB свободни, или 1,86GB свободни и тн. Не знам какво би трябвало да означава това, нали RAM паметта на телефона е 4GB?!
Виж целия пост
# 8 321
Когато отворя няколко приложения виждам че пише 2GB свободни, или 1,86GB свободни и тн. Не знам какво би трябвало да означава това, нали RAM паметта на телефона е 4GB?!
А като натиснеш квадратчето, долу и изчистиш всички отворени приложения колко памет ти остава, не ти ли изписва, че е в оптимално състояние и с едиколкоси памет? Затваряй си отворените приложения...
Виж целия пост
# 8 322
Ужас, пише че остават 2гб на разположение 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 8 323
Направо се учудвам, какво по дяволите ми гълта 2гб?!
Виж целия пост
# 8 324
Пелли, идея няма какви приложения си теглила, но в мениджър на телефона можеш да видиш кое колко памет заема. Няма ли възможност за карта памет? Мисля, имаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия