НОЕМВРИйската мама мечтае за есен, тогава сладко бебе ще гледа със песен – еп.12

  • 32 308
  • 775
# 60
Едно бързо записче...
Виж целия пост
# 61
Здравейте и от мен Simple Smile
И аз не мога да се похваля със спокоен и дълбок сън тази нощ. Беше ми топло, сънувах кошмари, направо се измъчих. Сега ми се спи, ама трябва да ходя до док., пък и ако спя на обяд не искам да си представям, какво сумнамбулстване ще е довечера.
Aera всичко според мен се дължи на хормоните. Обедих се, че и на нашите мъже не им е много лесно, все пак трябва да ни изтърпяват и то малко по малко им се натрупва и на тях. Мисля, че всичко ще мине много бързо. Мисли си повече за бебчо и си поговорете малко с мъжа. Всичко ще е на 6, ще видиш. Hug
 Аз вчера се бях сдухала много през деня, все на рев и черни мисли ми избиваше. Но слънцето като се прибра от работа така го нагушках, че всичко ми олекна.
Пожелавам ви усмихнат и весел ден на всички  newsm51 newsm47
Виж целия пост
# 62
Ехоооо,вчера се завърнах от морето и бързам да ви навестя.Надявам се че всички сте добре и бебоците са пораснали  bouquet
Виж целия пост
# 63
Shyny добре дошла  Hug
Искам да ви попитам нещо. В квартирата сме с пералня Тамат 500. Докато си вземем нова, обаче се налага да ползваме тази. Дали знаете, дали тази пералня има програма за пране на дрехи на температура по-ниска от 60 градуса. Тъй като ми омръзна да си пера част от дрехите в пералнята, част ръка.
Виж целия пост
# 64
Честита темичка Hug Меци пак надмина себе си.. newsm51
Днес бях на консултация,пак съм качила доста килца.Сега съм с 3 повече...само за 1 месец,
а наистина не ям много.Аз даже нямам апетит...  newsm12
Бебо е към 1,100 и доки каза че е големичък за седмиците си,сега трябвало да е около 850,900
но не било фатално,защото може и да не са точни измерванията.
Бебчо още си седи на дупето...седнал днес си играеше с интимностите си....  newsm62 Доки каза че
има време да се обърне и да не се тревожа за това....Ехх дано..
Пак съм се сдобила с наглите гъби .... вече не знам късмет някакъв ще имам ли въобще... newsm78
Иначе този път кръвното ми не е ниско,даже е нормално...само доки ми се скара че не пия
желязото,но какво да направя...писна ми от хапчета...пък и се чувствам добре.
Казах му на доки,че ме е страх от раждането,а той ми вика;Еми много ясно че боли,ти какво искаш-цоп и ей ти го на бебето,нали трябва да се помъчиш малко...не става ей така тази работа. newsm62
И аз: ОоОО Много благодаря докторе,много ме успокоихте...чувствам се по-добре.. Mr. Green
Утре ще ходя пак да ми взимат кръв... Simple Smile Важното е че с бебо и мен всичко е наред,здрави сме...
Снощи бебчо реши да покаже на тати какви движения умее и как променя формата на корема на мама....Ама сигурно 30 минути си играха...Баща му го ръчка и той отвръща....Много им се смях..Мъжо пък един опулен  #Shocked Shocked вика; Божеее не те ли боли....то това лудото ще ти изскочи през тумбатааа  newsm62  Днес сутринта също си поиграха,ама ги насметах набързо...все едно мен ме няма...играят си по мъжки...  Grinning Grinning   Вече времето е приемливо...духа си вятър и е хладно....мен ме устроива напълно..  newsm44
Виж целия пост
# 65
здравейте! сега ще ви обясня как стоят нещата с пералнята TAMAT  500
А - пред-пране
В - същинско пране
С - изплакване  - 4
D - последно изплакване
Е - интензивна центрофуга (6 минути)
F - интензивно изплакване + центрофуга
L - програма с неограничено време
G - пред-пране за  на 30С
I - същинско пране за  40C
J - вълна - пране на 30С (натиска се и копчето "W")
K - изплакване - 3 без центрофуга

За пране на 90С с пред-пране избираш програма А
За пране на 90С без пред-пране избираш програма В
За пране на 60С с пред-пране избираш програма А + второто копче от дясно на ляво
За пране на 60С без пред-пране избираш програма В + второто копче от дясно на ляво
За пране на 40С (цветно) избираш програма I (там пералнята пълни доста вода).    Това е коментар на една мама в по стари теми.Дано да ти е полезно:)
Виж целия пост
# 66
Момичета записвам се на бързо, за да не ви изпусна  Hug
Меци страхотна тема и заглавие.
Хетера на въпроса ти за обувките - да обувала съм от на баткото, но това се случва докъм 2-3 годишна възраст, после вече малчовците сами започват да си износват обувките и не стават за повторно носене.   Преди това то къде ходи толкова много, а и крачето му расте бързо, та нямат време да се деформират или пък скъсат, както се деформират нашите обувки. Даже сега в една кутия намерих страхотни кецове и маратонки и живот и здраве ще ги обувам на бебчо.
Макар че и сега прибрах едни няколко пъти обувани маратонки, които Боби ще износва догодина. Един вид - износват и обувки и дрехи без никакви предразсъдъци, стига  да са в добър вид. Вече като попораснат проблема е, че не искат.  Mr. Green
Само забележка - не говоря за буйките, с които детето прохожда - те наистина си приемат формата на крачето и не е хубаво да се ползват повторно.
Сега изчезвам - отивам да се подстригвам и т.н., а по-късно ще се включа по-подробно да разкажа какви страхове ме налегнаха пък мен снощи  Confused
Виж целия пост
# 67
Shyny много благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Shyny Добре дошла  Hug  bouquet
Мен така като излизаме и се срещаме ми е добре, та днес осъзнах, че каквото и да имам да правя из нас ми се стяга душата да стоя в къщи  Sad От там ми идват и гадните мисли като се позастоя. Някой от мамите около Люлин утре навит да ходим на лекцията в Лабиринт? Plesure като се появи ще каже ще доиде ли.
Виж целия пост
# 69
Привет, момичета-кокичета  Hug

И вчера и днес усмивката и ведрото ми настроение не ме напускат Mr. GreenРазвъртяла съм се в кухнята та пушек се вдига.На обяд ще  си полегна с книжка в ръка и ще си подремна.Тази нощ съм спала, като пън.Сънувах, че с мъжът ми сме спечелили нова червена лада от някакви игри хахахахааааааааааааааа Ех, тоз Богомил Райнов колко е прав, че няма нищо по-хубаво от лошото време Joy
И аз като Плежърчето искам да благодаря на момичетата и да им кажа, че вчера си изкарах страхотно и ми се оправя целият ден, като се видим.Чакаме мама Линда да се включи в нашата прекрасна групичкаи да намери опора и приятелско рамо при нас-Ноемврийките Hug
Aera, слънчице ще ти се карам да знаеш.Хич и не си мисли такива глупости, а се дръж и се усмихвай повече.В тез жеги и това недоспиване, виж че всички сме изтрещели...щом аз си мислех да си стегна багажа и бях в нервна криза 3 дена смятай, колко сме изкукали Mr. GreenЗнам, че не ти е лесно и ти се стовариха много неща, но всичко ще се подреди и ще е наред.Ела на следващата ни среща ако можеш, да видиш как ще си повдигнеш духа Hug

Момичета, видях си изследванията и хемоглобина ми е 107, което е ниско.До сега ми беше над 120.Какво да пия, как мислите вие ? Лекарите ми до 10 са отпуска и няма кой да питам Sad

Shyny Hug добре си си дошла.Оправяй се, че имаме работа да вършим с теб Joy
Виж целия пост
# 70
хоп хоп цоп  smile3525
Виж целия пост
# 71
Дарклейди, то ми е ясно, че ще боли. Но наистина много мами, които съм питала, ми казват, че болките се забравят. Като се има предвид, че някои от тях са били с плацента превия и са лежали по 3- 4 месеца.
Аз мисля за сега да е без упойка раждането, ама ще видим. Вече почвам да се замислям какво ми предстои и ме хваща страх, честно казано. А си ме е и страх от неизвестността - как ще се справям, бебето кога ще свикне и т.н.
Синапова, каква специалност ще записваш във ФНПП? Аз там завърших мениджмънт на образованието в предучилищните заведения.
Експланет, аз пия в момента Тотема по 1 ампула. Преди това пиех ФероФолгама. Ама не знам дали да не питаш мед. лице преди да почнеш да пиеш лекарства.
Аз също мисля да раждам във Втора градска. Чух много добри отзиви от приятелки, родили наскоро там.
Шайни,  Hug
Виж целия пост
# 72
 HugЧестита нова темичка, със страхотно заглавие, бързо е започнало запълването на страниците. Аз още чета. Усмихнат ден на всички.
Виж целия пост
# 73
До мамите от гр. Варна:

Четвъртък от 15:30 ще има Ден на отворените врати в Окръжна болница. Обадих се предималко, не са ме записвали като име или нещо друго, казаха ми само ако искам да заповядам на 3-ти етаж Родилно отделение. Желаете ли да се съберем групичка и да отидем, а след това може и да пием някъде по нещо   bouquet
Виж целия пост
# 74
Сигурно сте прави момичета, явно седенето от вкъщи до детската площадка и обратно май не ми се отразява много добре. Вярно, че като се позамисля скоро не съм се включвала в срещите ни, но се надявам скоро да се видим.   bouquet
Шайни,  Hug.

Понеже някой спомена Втора градска, та се зачетох в това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464639.0. Особено ми направи впечатление точката "Допълнително информация", че майката е под интензивно наблюдение след раждането, тоест лежи в коридора.  Shocked То не че в МД беше по-различно, но ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия