Знаете ли кого видях? - тема 22

  • 104 712
  • 736
# 15
  animal037  animal037
Мерси за темата   bouquet
Виж целия пост
# 16
Башар Рахал в Созопол.Изкара ми акъла докато се сетя кой беше... Laughing Laughing Laughing
 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 17
СЛучката със Софиянски ме разби  Joy
Виж целия пост
# 18
СЛучката със Софиянски ме разби  Joy
И мене Joy Joy
Виж целия пост
# 19
Башар Рахал в Созопол.Изкара ми акъла докато се сетя кой беше... Laughing Laughing Laughing
 newsm78 newsm78 newsm78

О-охоооооооо, ей кой ша ни Усведомява за занменити личности и още по-по-пОлярни такива. В Созопол сега яйце да хвърлиш, на режисьор ще падне  hahaha bowuu.

Случката със Софиянски -  Joy.
Виж целия пост
# 20
 newsm12
Виж целия пост
# 21
Преди няколко дни на "Дондуков" Петко Минев
от "Трамвай №5".
Виж целия пост
# 22
Преди няколко дни Гого /мисля че така се казваше/ коафьор с къдрав перчем в Черноморец, гушкаше русокосата си дъщеричка.
Виж целия пост
# 23
Да ви следя   bouquet
Виж целия пост
# 24
Записвам се Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Май съм за темата: приятел, живеещ в чужбина от години се прибира за лятото и пътува на стоп към Рила планина. Качва го симпатичен мъж, пътуват, бъбрят и приятелят ми пита шофьора: Изглеждате ми позна, да не сме се засичали някъде по планините?"
Мъжът отговаря: "Аз съм Стефан Софиянски, бях известно време кмет на София".

 Joy

 hahaha  hahaha  hahaha
Виж целия пост
# 26

Не по темата:[/i][/b]

Искам да кажа, че по това време в Созопол на "Аполония" могат да се видят доста известни хора на изкуството, и даже човек да си пие кафето на съседни маси...Разбира се и да посети почти всички културни прояви в различните жанрове. Все едно си в друг свят...

Лично за мен е неповторима атмосферата там, за съжаление няма да мога да отида на тазгодишния фестивал.

Виж целия пост
# 27
Преди два дни в парка Заимов на вечерна разходка Иван (от Иван и Андрей Mr. Green)
Виж целия пост
# 28
Да следя, пък ако видя някого и ще докладвам  Sunglasses
Виж целия пост
# 29
http://pravda.bg/wp-content/uploads/2012/08/596f456de627.jpg

а тая е като селска фея  Sick
можеше поне малко да се пооформи в главата
а роклята и не ми се коментира, прави я стройна като табуретка , нито кръст нито нищо, извивки няма Извинение за отчайващия избор на стайлинг е, ако е позабременяла че като че ли коремче виждам  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия