Знаете ли кого видях? - тема 22

  • 104 712
  • 736
# 60
снощи Елена Петрова в Южния парк с децата си и още една жена с нея. Изглеждаше много свежа, беше с тъмни, големи очила  Peace Децата й са много симпатични, но нито едно не прилича на нея. Не знам кой е таткото, вероятно на него са се метнали  Wink
Виж целия пост
# 61

Аристотелис Фотилас е баща на близнаците на Елена Петрова.
Виж целия пост
# 62
еее, момченцето е копие на баща си  Peace То и момиченцето на него прилича, ама момчето му е одрало кожата  Peace
Виж целия пост
# 63
Видях фолк-певицата Андреа в The Mall. В лице е хубава, но не е особено стройна.
Виж целия пост
# 64
Новата (поредна) министърка на здравеопазването - в The Mall, хапваха сандвичи с момченце, предполагам синът й.  Роро в парка до нас снощи - разхождаше куче ( или по точно казано - беше го пуснал да си тича свободно сред децата, но това е друга тема). Габриела Наплатанова от БТВ миналата седмица - снимаше репортаж, определено камерата не я обича - на живо  ми се видя много нежна, слабичка и беше със страхотни обувки:)
Виж целия пост
# 65
Вчера в мол Сердика: Милен Цветков (сам) ; Александра Сърчаджиева с малката и с тийнейджърка (дъщерята на Ласкин, предполагам). Александра ми изгледжа отслабнала и с тен. Simple Smile ; едно момиче от "Фермер търси жена" - Лорета  Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Еййй, направо му направихме на Милен Цветков пълна програма. Аз го видях вчера с жена и бебе в Борисовата градина на лилиите. Усмихнах му се, просто ей така, а той се обърна на другата страна намусен. Явно не ме хареса Simple Smile Беше с една миниатюрна раничка на гърба си.
После видях Свежен Младенов
Много ми е симпатичен
Виж целия пост
# 67
Преди известно време имах един приятел гей и с него ходех отвреме навреме в един гей клуб. Беше малък клуб, май Сакс се казваше на бул. Васил Левски, малко преди пресечката с Шишман. Та там на бая известни лица съм попадала. Най-шашната бях когато видях Камен Воденичаров, който се беше награбил с Крум (сега май като поп фолк певец се подвизава). Такава страст, такова чудо....  Smile
Виж целия пост
# 68
Бобан Здравкович
Виж целия пост
# 69
Ути на концерта на Ред Хот. И Дичо. С патронче уиски чакаше някого.
Виж целия пост
# 70
И аз никого не виждам тук, записвам се да ви чета.
Виж целия пост
# 71
Вчера пред входа на Морската Искра Радева и Мария Статулова.
Виж целия пост
# 72
Вчера пред входа на Морската Искра Радева и Мария Статулова.

Сега при вас е филмовият фестивал "Любовта е лудост", та чакаме още наши звезди да видиш  Grinning.

Бургазлийките ги командироваме до Созопол на Аполонията Grinning
Виж целия пост
# 73
Аз явно в друга Варна живея - никого не виждам.
Виж целия пост
# 74
Преди известно време имах един приятел гей и с него ходех отвреме навреме в един гей клуб. Беше малък клуб, май Сакс се казваше на бул. Васил Левски, малко преди пресечката с Шишман. Та там на бая известни лица съм попадала. Най-шашната бях когато видях Камен Воденичаров, който се беше награбил с Крум (сега май като поп фолк певец се подвизава). Такава страст, такова чудо....  Smile

сега да видим кой жълт вестник пръв ще публикува "пикантерията"  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия