Някой СЕПТЕМВРИйски мами вече бебета гушкат, а други все още се ослушват!

  • 31 202
  • 727
# 585
Мамоооооо,братче ли ми носиш????
оООХ мен ММ ме нападна  luvbed ...тваа от кога не се беше случвало...Все аз инициирах...
Ама сега съм в молебен за бебе след случката Praynig Praynig Praynig
Искам и аааааааааазззззз smile3511 Искам спонтанност, искам любов, искам и на мен да ми влезе.........късметчетоооооо newsm45

какво беше това Confused Blush
Виж целия пост
# 586
Мамоооооо,братче ли ми носиш????
оООХ мен ММ ме нападна  luvbed ...тваа от кога не се беше случвало...Все аз инициирах...
Ама сега съм в молебен за бебе след случката Praynig Praynig Praynig
Искам и аааааааааазззззз smile3511 Искам спонтанност, искам любов, искам и на мен да ми влезе.........късметчетоооооо newsm45

какво беше това Confused Blush

Това се казват ...хормонииииии  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 587
Завърнах се за малко  newsm71 Качвам две нови покупчици от днес-бяха извънредни, но не можах да устоя  newsm03 След малко пак по задачки ииииии...днес ни пристига креватчето  newsm44 newsm44 newsm44 Толкова съм щастлива   jumpuu  jumpuu  jumpuu Като пристигне и го сглобим ще го снимам да ви се похваля  Grinning Всичко за беби вече е налице, така че мога да раждам спокойно  Mr. Green
Виж целия пост
# 588


Mама Аnghella е родила днес нормално бебе Виктор! 3050гр, 51 см.


Да са много щастливи, много късмет и бързо възстановяване!   bouquet

Виж целия пост
# 589
stork-boy

Mама Аnghella е родила днес нормално бебе Виктор! 3050гр, 51 см.


Да са много щастливи, много късмет и бързо възстановяване!   bouquet



 Crazy Ето това се казва новинааааааааа  Hug

Честито на Анхелчето, ех олекна и на нея  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 590
 newsm44 newsm44 Браво на мама Аnghella, да й е жив и здрав малкия Виктор!!! Да расте щастлив и да е гордостта на мама и тати!!!  newsm44 newsm07 smile3504 Ееее днес е много хубав ден!!!  newsm68
Виж целия пост
# 591
Лелелеееееееееее ето ,че изскочи петлето от де най-малко очаквах!!!!Честито Анхелкааа Hug Hug Hug.Малкия как си дойде като по поръчка...супер!!!Ето,че и твоята мечта се сбъдна!
Напъват ме силнички болки ниско долу,ама не са като контракции а по скоро постоянни...Данооо дано е това Praynig
Виж целия пост
# 592
Честито Анхелче Simple Smile Като гръм от ясно небе ни дойде новината  Grinning Много да ви радва малкия Виктор и да расте здраво и щастливо дете   bouquet
Аз се завърнах от сметките с контракции на 3 минути  newsm48 И естествено ще отминат  smile3507 Но ще си чакам в нас понееееееееее 5 часа
Виж целия пост
# 593
Лелеле , още не мога да повярвам  Crazy Уж нямаше никакви симптоми и никакви болежки ... и какво стана  Mr. Green Чакам я с нетърпение да разказва какво направи вчера или луната и е повлияла много добре  Joy

Ето, че започна Септемврийският бебевалеж  newsm44

Аз излизам милички ... до после  Hug
Виж целия пост
# 594
Честити бебчета на MINCE и ANGHELLA - желая ви прекрасни мигове с новите членове на семейството, много любов и топлина!  baby На вас скорошно възстановяване!  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост
# 595
От два часа си мислех за нея,че обикновено се записва сутрин с някой коментар,а пък днес я няма. Но ето,че е имало защо  Simple Smile. Много се радвам за нея, дано й е било леко раждането, че тя много се притесняваше Praynig

И да й е честит Виктор  да расте обграден с любов и щастливи родители !!! Flutter
Виж целия пост
# 596
Аnghella  честито бебче! Жив и здрав да ви е мъника!  smile3525
Виж целия пост
# 597
Ей сега се чух със Зайчето  Party Много добре се чувства, много свежо звучи по телефона  Grinning Раждането е минало бързичко, малкият вампирчо по тъмничко е решил пак да излиза  Mr. Green И двамата са добре. Като се приберат тя ще ви разкаже подробности предполагам  Flutter
Виж целия пост
# 598

Честито на мама Анхелкааа, бързо възстановяване!!! А малкия бебок да расте здрав, силен и щастлив!!!
Ние не отидохме никъде и реших да си поизчистя пощата, та попаднах на нещо старо, но смешно Joy
КрасУта
Скрит текст:
Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!
Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!
Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.
Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са дан са уручасам -
тъй са възхитих.
Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!
Са умислих утведнъшки -
как навън ш' въря?
Момцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?
С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...
И къдету койт' ма срещни -
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!
Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.
Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.
Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа да ма ущипи!
(пу възможнус мъж!)
Виж целия пост
# 599
Анхелка и ти стана майка  Hug
Честито Ви бебенце! Да расте много здраво и щастливо  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия