Някой СЕПТЕМВРИйски мами вече бебета гушкат, а други все още се ослушват!

  • 31 201
  • 727
# 90
HugСамо да се отчета-родих момиче Мария на 26.08.2012г.Родих бързо за около час и половина.Малката е 3кг и 48см.Добре сме,вече в къщи.Ще пиша повече,когато мога.Успех на всички и леко раждане!Целувки!


Еееее, ето така се прави ... бързо и лесно без да чакаш  Mr. Green Hug

Честито мила, да ти е жива и здрава малката принцеса  Hug

Виж целия пост
# 91
key5, честита ти дъщеря! newsm51
Виж целия пост
# 92
key5 честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава!   bouquet
Виж целия пост
# 93
key 5 ЧЕСТИТО! smile3525
Виж целия пост
# 94
key5, честита ви дъщеричка! Много късмет и щастие!   bouquet
Виж целия пост
# 95
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ С БЕБОЦИ!!!!! Hug ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ГИ СЛУШКАТ!!!!! Heart Eyes
Фейт, страхотна темичка, както винаги smile3525
 Предлагам задружно всички пловдивчанки на Альоша хихихихихи, все някоя след това ще се отчете 
smile3521
Ние днес доста пообиколихме и вече си имаме кошарка, матраче, чаршафчета, коритце и други дребни нещица  newsm68
Виж целия пост
# 96
key5 Честито момиченце, избрали сте страхотно име, много да радва теб и цялото семейство  newsm51
Виж целия пост
# 97
key5 Честита дъщеря   bouquet
Виж целия пост
# 98
key5 честито, да е жива и здрава малката Мария
Евваа добра идея Joy Joy Joy
Само незнам как ще ни гледат хората - 5-6 мноооого бременни девойки катерейки се нагоре, дали няма да ни дадат вечерта в централната емисия
Виж целия пост
# 99
Кий5, честита дъщеричка Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 100
Key Честита Мария,много здраве и късмет!
Виж целия пост
# 101
Честито на мама Key5 newsm51 newsm32
Много да сте здрави Hug
Виж целия пост
# 102
Кий, честита госпожица, да расте здрава, щастлива и много да ви радва    Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
Честито на мама Key5 Hug smile3525 newsm51
Виж целия пост
# 104
Key честита Ви дъщеричка  Simple Smile Да расте здрава и да сте много щастливи!

Фейт и Мартичка, явно на вашите бебета им е супер вътре в коремите  Wink

Ние днес купихме и кошницата за кола , че за изписването да е на линия и май друго не ми трябва  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия