Е-бирария "Добре дошли в Рая" (кафене на езиколюбителите - 4)

  • 17 739
  • 744
# 735
Аве, Скумрий! Осъдените на смърт (чрез удавяне? - в бира!) те поздравяват!

Виж целия пост
# 736
....ооооор Дъ СкумрийЗ?
Виж целия пост
# 737
The Scumrees? Mr. Green
Виж целия пост
# 738
Аве, Скумрий! Осъдените на смърт (чрез удавяне?) те поздравяват!

Avete vos!  hahaha



 smile3532
Виж целия пост
# 739
ОК. Пускам нова тема в стил back to basics. Спамете!  Mr. Green

Тоз път без благодарствени кошници, моля, за това опърпаното не си струва.  Mr. Green След няколко дни ще я понакитя. Евентуално.
Виж целия пост
# 740
 И кръвните им врагове The Pasterves. Grinning
Виж целия пост
# 741
Скумрийкс. Басимуси как обичам да поастериксиявам думички.  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha

Аве СкумрийКсЗ и КульовийскСЗ, ще ме уморите само докат да прочета темата до край!
Виж целия пост
# 742
Ване, бе, пак ли ти на опашката?  Mr. Green
Гледам в "нови теми" кафенето и до него - бирарията, като един същи феникс възкръснала и си викам, бре, аз ли виждам двойно или Ването пак е рекла Хау!  hahaha
Виж целия пост
# 743
Ването, Ването - четвъртък е и дозата е по-висока от обикновено.  hahaha
Виж целия пост
# 744
смейте се вие, ама да знаете - не е лесно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия