Има ли бъдеще християнското семейство в България

  • 25 664
  • 583
# 225
  Защо , досега миролюбиво си върви темата, още никой не е обидил никого, съвсем по християнски.

 
Виж целия пост
# 226
Хубаво. Пиша бързо и правя грешки, не давам цитати по същата причина. Поставих тема за християнството, не за другите религии. Грешна съм и несъвършена, обикновена жена. Вместо да отговорят на въпроса, много взеха да ме нападат лично, все едно аз съм от значение. А аз просто искам да знам какво стана с България и накъде върви. Социализмът не беше попречил на баба ми Донка да вярва и да ме възпита да вярвам и аз. Искам да знам има ли в България място за хора като мен и дали ще има. Това е.
Виж целия пост
# 227
Eла и ще видиш накъде върви! Що  така свенливо иззад границата надничаш?
Виж целия пост
# 228
Какво означава да възпиташ някого да вярва?

За баба ти е имало място в България и то по времето, когато религията не беше твърде на почит. Защо за теб да няма? Пък ти така или иначе си заявила, че е абсурд да се върнеш тук. Така че пак не мога да си отговоря на въпроса, който зададох...
Виж целия пост
# 229
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.
Виж целия пост
# 230
Хубаво. Пиша бързо и правя грешки, не давам цитати по същата причина. Поставих тема за християнството, не за другите религии. Грешна съм и несъвършена, обикновена жена. Вместо да отговорят на въпроса, много взеха да ме нападат лично, все едно аз съм от значение. А аз просто искам да знам какво стана с България и накъде върви. Социализмът не беше попречил на баба ми Донка да вярва и да ме възпита да вярвам и аз. Искам да знам има ли в България място за хора като мен и дали ще има. Това е.

 Много ясно, че има. Да не би тука да ядем християни...
 И моята баба беше в църковното настоятелство и попа беше през ден у тях, дори и през социализма.

 Какво си се наплашила толкова?
Виж целия пост
# 231
Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там.
Току-що обиди половин България! Честито!
Да речем, че някои хора не следват пътя на най-малкото съпротивление и не си събират багажа, за да духнат в чужбина при първа възможност, а се надяват да променят нещо тук. За това съвсем не е необходимо да изповядваш някаква религия.
Виж целия пост
# 232
 Е в Италия нямате ли педофили и дрога?
Виж целия пост
# 233
Ми да! Всеки с малко повече морал отдавна си събра багажа и се чупи. Само аморалните останахме.   Tired
Виж целия пост
# 234
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.

това къде го прочете, пак ли У новините? баси и глупостите си изписала, но това е просто върха!
Виж целия пост
# 235
Какво означава да възпиташ някого да вярва?

За баба ти е имало място в България и то по времето, когато религията не беше твърде на почит. Защо за теб да няма? Пък ти така или иначе си заявила, че е абсурд да се върнеш тук. Така че пак не мога да си отговоря на въпроса, който зададох...

Разказваше ми, че Бог е създал света и ми е дал очи да видя красотата му. Че Бог помага, когато си в беда и наказва ако вършиш зло. Кадеше хляба и го благославяше на празниците. Молеше го за прошка, благодареше за храната си. За това, че трябва да сме добри, да си помагаме и да се обичаме вече писах. И още не разбирам какво лошо съм написала. На мен подобни възгледи ми се виждат съвсем нормални.
Виж целия пост
# 236
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.
Това като каква майка го твърдиш?  
Ако държиш да намериш повече кусури в родната действителност, за да ти се види по-светла чужбината, нямаш нужда от чужда помощ. И сама се справяш перфектно.
Кого убеждаваш само не схванах. Нас или себе си...
Виж целия пост
# 237
Е в Италия нямате ли педофили и дрога?

В Италия си имат това
Виж целия пост
# 238
Засега ми стига да чета новините. Убийства всеки ден, мизерия, ужасни здравеопазване, детска престъпност, педофилия, алкохолизъм, дрога на всяка крачка. А българските майки това си го харесват и си го защитават и им е добре там. Най малкото ми е странно.

Абе, ей, пиле шарено, вече започваш да дразниш много! Като пишеш за "българските майки", ти каква майка си, патагонска ли? Кога стана циганка, пардон, италианка, кога ти почерня г.за, пардон, стана по-християнка и от Папата!  ooooh!
Виж целия пост
# 239
Е в Италия нямате ли педофили и дрога?

Е, в нейното село с 12 души няма Simple Smile

Абадонка, стегни се малко, не е христянско да плюеш срещу Родината си Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия