На колко години загубихте девствеността си?

  • 62 911
  • 895
# 840
Не се притеснявайте, отегчени от темата дами, скоро ще разпаднат седянката.
Виж целия пост
# 841
Пробвах се и аз. Да видим! Laughing http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=677442.new#new
Виж целия пост
# 842
Красиви мъже има като външност, но красиви ....едва ли, според вас какъв трябва да бъде, за да е красив.
Виж целия пост
# 843
Ауу, да, да! "Остри" Гадост. Представих си комбинацията между двете - с форма на люта чушка
Разбира се, че не бих върнала. То не е възпитано, някак си. За щастие все на красиви съм попадала, с едно изключение. Е, преглътнах го.
Буквално ли?  Laughing
Виж целия пост
# 844
Ауу, да, да! "Остри" Гадост. Представих си комбинацията между двете - с форма на люта чушка
Разбира се, че не бих върнала. То не е възпитано, някак си. За щастие все на красиви съм попадала, с едно изключение. Е, преглътнах го.
Буквално ли?  Laughing
Не, бе, орално!  Mr. Green
Виж целия пост
# 845
Каквито ги наговорихте........ не се чудете в другата тема над 30 години броя да е доста по голям.
Не знам дали майките плашат дъщерите си,но последните сантиметри сигурно са уплашили някой.
Виж целия пост
# 846
Махни ги кривите. Има едни "нефелни"(нещо ми избяга литературния израз), не толкоз криви, ама надолу по-дебело, после към главата се стеснява, абе грозни такива. Не, мерси. Crossing Arms

Не им е лесно на мъжете - не е достатъчно да бъде техничен, манипулативен и голям, трябва да бъде и естетически издържан.  Mr. Green

Ауу, да, да! "Остри" Гадост. Представих си комбинацията между двете - с форма на люта чушка
Разбира се, че не бих върнала. То не е възпитано, някак си. За щастие все на красиви съм попадала, с едно изключение. Е, преглътнах го.

 hahaha
Виж целия пост
# 847
Ми, така е, в природата мъжкията, ако иска да е%не, ще трябва да дебне и се докара подобаващо пред женската! То, не е лесно да се докопа до този шанс!
Виж целия пост
# 848
И к'во? К'ва е техниката за мерене - хванала съм го с едната ръка, гризнала съм го, че да не бяга настрани, а на другата ръка разпъвам пръстите и меря?
Виж целия пост
# 849
И к'во? К'ва е техниката за мерене - хванала съм го с едната ръка, гризнала съм го, че да не бяга настрани, а на другата ръка разпъвам пръстите и меря?


Е не... стискаш го с двете и гледаш ... отгоре, какво стърчи Wink  Mr. Green
Виж целия пост
# 850
По добре късно....
Баба на 70 се отказва от девствеността си
http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD … 992_i.179062.html
Виж целия пост
# 851
По добре късно....
Баба на 70 се отказва от девствеността си
http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD … 992_i.179062.html
Тая пък!  Laughing Много навреме се е сетила, няма що.  Laughing
Не знае, горката, какво е изпуснала.  Laughing
Виж целия пост
# 852
По добре късно....
Баба на 70 се отказва от девствеността си
http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD … 992_i.179062.html

Бря!  Crazy
Пък вие се притеснявахте за 30 годишните девственици!  Joy Joy Joy

Цитат
Необичайната ситуация, в която се намира Пам тя самата обяснява преди всичко с липсата на време: "В живота ми все нямаше време да си хвана мъж, защото работех ужасно много. Понякога спях по един час на нощ."

За доста неща бях чувала хората да казват, че нямат време за тях, но за първи път някой казва, че не му е останало време за секс!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 853
По добре късно....
Баба на 70 се отказва от девствеността си
http://inews.bg/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD … 992_i.179062.html

Бря!  Crazy
Пък вие се притеснявахте за 30 годишните девственици!  Joy Joy Joy

Цитат
Необичайната ситуация, в която се намира Пам тя самата обяснява преди всичко с липсата на време: "В живота ми все нямаше време да си хвана мъж, защото работех ужасно много. Понякога спях по един час на нощ."

За доста неща бях чувала хората да казват, че нямат време за тях, но за първи път някой казва, че не му е останало време за секс!  Joy Joy Joy

Ми жената просто има време цели 25 години да навакса... все пак майка и е живяла до 95  Wink , а ако се съди по тенденцията тя може и стотака да удари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 854
 Joy Joy JoyЛеле,постът  на Зилозавър е върха! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия