На колко години загубихте девствеността си?

  • 62 918
  • 895
# 90
НА 15г.с един доста по-голям батко,с кухата си лейка си мислех,че като легна с него ,ще ми стане гадже Joyа после колко време го преследвах Heart Eyes
Виж целия пост
# 91
Само да вметна, че ти намеси партньорите – не вярвам някоя от нас да си е легнала целенасочено с простак първия път, така че размислите в тая насока са напълно неуместни.
Хубаво е да мислите, че днешната младеж го прави за първи път след пълнолетие и вероятно ще се разочаровате, когато децата ви станат на по 18 и започнат с признанията...Фактите са това. Имам доста по-малък брат, около него ужасно много познати, които сега са на по 20-22 и съм говорила доста с тях на какви ли не теми...
Виж целия пост
# 92
Гледам,има и други "дъртачки" като мен  Laughing
Виж целия пост
# 93
Интересни отговори - преобладават 18-20.
Но не е зле да се уточни и поколението, тоест жените на 40+ логично по-късно да им е бил първия път примерно...Пуснете темата в тийнфорум - и  ще се стреснете!

Да бе да. Жените на 40 + в манастир са живели. И през 70-те и 80-те са си живяли тийновете като тийнове, само дето по не се е разчувало, сравнено с днес.
Но си права, че ще интересно да се разцепи анкетата по набори. Само че ще стане много дълга.
Гласувах.
В тийнфорум всички се правят на много печени, та реален резултат, дори и анонимен, надали.  Mr. Green
Виж целия пост
# 94

Е, ама не беше по вкуса ми. Например, ето това много би подхождало, щото все пак, важни работи се вършат, крада душа, присвоявам си я за моя, отпечатъци върху личността ми се правят и някакви такива важни, съдбоносни неща са това. И трябва да бъдат означени с походяща музика и 13 руси самодиви, които да танцуват около огън, в който гори мой и негов косъм, за да бъде още по-ярък отпечатъка върху личността и съдбата ми.

_____

Откъде се взех такъв идиот, че да ги пиша такива бе  Joy . Спирам със спама.

Ааа, Естел, сега разбрах. И сега се чудя - като съм била без душа, как така се е навил да си легне със зомби? Или то затова са самодивите - да го омаят, омагьосат, че да си легне с горкото, не-дефлорирано зомби... колко съм била непросветена.

Публикувам вече за четвърти път бе хора, дайте ми някаква пролука от време, че да сколасам  Crazy .
Виж целия пост
# 95
Никаква музика не съм имала. Laughing
Виж целия пост
# 96
Никаква музика не съм имала. Laughing
Срамота!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 97
Само да вметна, че ти намеси партньорите – не вярвам някоя от нас да си е легнала целенасочено с простак първия път, така че размислите в тая насока са напълно неуместни.
Хубаво е да мислите, че днешната младеж го прави за първи път след пълнолетие и вероятно ще се разочаровате, когато децата ви станат на по 18 и започнат с признанията...Фактите са това. Имам доста по-малък брат, около него ужасно много познати, които сега са на по 20-22 и съм говорила доста с тях на какви ли не теми...


То не е нарочно да е легнала с простак, а от неопитност и наивност, понякога от по-голям натиск или дори срам да не изглежда смотанячка. Не защото са били влюбени, имали са период на опознаване (ключително откъм сексуалност, сещате се, целувки, прегръдки, натискане по пейките...). Нещата се усещат, както вече написах, а не от вратата и хоп, айде в кревата, щото имаме работа да вършим!  Simple Smile
Виж целия пост
# 98
Интересни отговори - преобладават 18-20.
Но не е зле да се уточни и поколението, тоест жените на 40+ логично по-късно да им е бил първия път примерно...Пуснете темата в тийнфорум - и  ще се стреснете!

Да бе да. Жените на 40 + в манастир са живели. И през 70-те и 80-те са си живяли тийновете като тийнове, само дето по не се е разчувало, сравнено с днес.
Но си права, че ще интересно да се разцепи анкетата по набори. Само че ще стане много дълга.
Гласувах.
В тийнфорум всички се правят на много печени, та реален резултат, дори и анонимен, надали.  Mr. Green


Моралът и задръжките са различни. Който иска нека отрича.

Анди де, говориш за подбор на партньори вече, нищо общо с първия път.
Защо намесваш опита? И кой ти каза, че някой така го е направил - здрасти, асл - айде да се изтаковаме...
Виж целия пост
# 99
Айде бе, а 20, 30 и 40-годишните никога не лягат с простаци и/или от вратата за кревата...

То полските водопроводчици са мит само, да, да  Sunglasses
Виж целия пост
# 100
Ами именно - в,ъзка с пъ,вия път не виждам!
Виж целия пост
# 101
viliko , че първия път партньорът да не пада от тавана на спалнята?  Joy Нали пак сам си го избираш.
Виж целия пост
# 102
Никаква музика не съм имала. Laughing

И аз, и го отчитам като недостатък. С музика щеше да е съвършено.  Sunglasses
Виж целия пост
# 103
разбира се, че има подбор на партньор! За първия път говоря точно! Остава и да бях легнала с първия, дето ми се натиска или ми се пише гадже! НикУгиШ! В другата тема, за децата и секса писах, че преди секса се минава през една или повече любовно-платонични драми, малко добиване на емоционален опит в любовта. Не е задължително първото гадже да е първият сексуален партньор, дори второто бих казала, че остава леко излъгано.
Виж целия пост
# 104
viliko , че първия път партньорът да не пада от тавана на спалнята?  Joy Нали пак сам си го избираш.

Ма не говоря аз за избори и простаци дееее  Joy

Анди, моля те - аз съм съгласна с теб, но в контекста на темата няма връзка  Stop
Или поне я изясни - общото между избора и първия път? Вероятно мислиш, че тези - дето не го отчитат като нищо особено - не са били направили правилния избор ли?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия