Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 19

  • 48 385
  • 751
# 585
Значи все пак трябва да мина през сегашния ме следящ АГ, за да си взема всички изследвания и да го предупредя ,че се местя?
Виж целия пост
# 586
natale и аз имах същата ситуация,преместих се в 7 месец,защото не бях доволна от консултациите,взимаш си направление от личния лекар,избираш си нов АГ и си взимаш всички изследвания и картона и се местиш,няма кой да ти попречи  Naughty имаш право на това Simple Smile
Виж целия пост
# 587
Благодаря ви Peace Аз съм доволна от своя гинеколог иначе, но просто такива са обстоятелствата, че трябва да се преместя.
Виж целия пост
# 588
Nikincety, пуснете тема в подфорум Имена. Може и да има подобна тема там.

natale, не би трябвало да има проблеми да се преместите.
Аз в края на бременността (втората) сменях личен лекар. Не ми се е налагало да минавам през първия.
Виж целия пост
# 589
Мами ,ще ми препоръчате ли добър АГ от 1-ва АГ-болница Св.София?За предпочитане да не е против секциото.  bouquet
Виж целия пост
# 590
Desteny_1988, на мен лично последна грижа ми е името на бебето Rolling Eyes
Имаме няколко варианта за име и най-вероятно няма да е кръстено на никой от родителите ни.
Виж целия пост
# 591
Desteny_1988, темата тук е с малко по-друга насоченост. Има подфорум "Имена".
По въпроса ти - да, избрала съм, не е свързано с никой от семейството, просто е име с хубаво значение, което на мен много ми харесва и си знам, че това е "нашето" име.
Виж целия пост
# 592
Здравейте!
Може ли някоя от вас да ми препоръча гинеколог, който да работи със здравна каса в района на Младост или околните квартали.
Изключвам Папукчиев и Богданова, защото при тях няма места.
Благодаря!
Здравни заведения, специалисти
Виж целия пост
# 593
Мами ,ще ми препоръчате ли добър АГ от 1-ва АГ-болница Св.София?За предпочитане да не е против секциото.  bouquet
Там има един много добър лекар Маленов
Виж целия пост
# 594
Въпросче: Носите ли обувки/ботуши на ток през бременността и ако да, колко е висок?

До момента носех само равни обувки/ботуши, но имам много любими на ток и ми се иска да сложа, но се чудя, дали от друсането няма нещо да се повредя /плацента, контракции.../  newsm78

Ще се радвам да разбера как е при вас? 
Виж целия пост
# 595
Въпросче: Носите ли обувки/ботуши на ток през бременността и ако да, колко е висок?

До момента носех само равни обувки/ботуши, но имам много любими на ток и ми се иска да сложа, но се чудя, дали от друсането няма нещо да се повредя /плацента, контракции.../  newsm78

Ще се радвам да разбера как е при вас? 
Обувките на висок ток не могат да повредят плода нито пък да предизвикат контракции.
По-скоро оказват напрежение в гръбначния стълб при продължително ходене с тях,а бременната жена е подложена на не малък двоен товар.Зависи за какъв ток в см. говорим.
Препоръчвам ти средна височина /около 3см/ с равна платформа.Особенно в това хлъзгаво време  Peace
Остави любимите ботуши за по-късно  Hug

Виж целия пост
# 596
Аз преди не можех да нося висок ток, пък сега съвсем - в лед и разцентрована ( на вас струвало ли ви се е, че сте разцентровани  Shocked ). Нося по официални случаи едни боти на платформа, която е висока, но те са си зимни и не се хлъзгат, пък и са много удобни. Иначе си ходя с едни туристически, високи и равни, с много дълбоки грайфери и много грознички  Joy Blush
Виж целия пост
# 597
Плацентата не се отлепя току-така. Simple Smile Ако ви понасят обувките на висок ток, носете си ги. Аз се опитах веднъж да изляза с такива, когато бях бременна, след няколко крачки получих страхотни болки в дясната част на корема и се наложи да се прибера и да се преобуя.

Еовин, в деветия месец имах чувството, че коремът ме бута назад.  Laughing
Виж целия пост
# 598
здравейте! деган и церукал едно и също ли е? деган знам , че се пие от бременни, но церукал не съм чувала. Вкъщи имам само второто и се чудя дали мога да го приема.   bouquet
Виж целия пост
# 599
И двата препарата са против повръщане.Церукал даже не знам дали още се произвежда.
Но за него попитай лекаря си дали можеш да го пиеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия