Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 19

  • 48 382
  • 751
# 645
Moя позната като роди се оправи, преди това нищо не помагаше.

Може би е най-добре да попиташ гинеколога си какви капки можеш да ползваш...
Виж целия пост
# 646
Moя позната като роди се оправи, преди това нищо не помагаше.

Може би е най-добре да попиташ гинеколога си какви капки можеш да ползваш...

Чак в понеделник ще мога да говоря с АГ-то, но дотогава ми се искаше да поспя поне малко спокойно  Simple Smile  Чуствам се като, че съм подпряла Наклонената кула в Пиза.
Виж целия пост
# 647
Moя позната като роди се оправи, преди това нищо не помагаше.

Може би е най-добре да попиташ гинеколога си какви капки можеш да ползваш...

Чак в понеделник ще мога да говоря с АГ-то, но дотогава ми се искаше да поспя поне малко спокойно  Simple Smile  Чуствам се като, че съм подпряла Наклонената кула в Пиза.
Можеш да опиташ с Еуфорбуим спрей-хомеопатичен е и е напълно безвреден.
Определено секретите са по-воднисти с него и след издухване и почистване на носа и дишането е по-леко.
Виж целия пост
# 648
може ли да имаш разкритие без болка? и от коя седмица може да се проверява, предполагам след 38-39?? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 649
може ли да имаш разкритие без болка? и от коя седмица може да се проверява, предполагам след 38-39?? Rolling Eyes
Може,да.Разкритие може да се получи и в по-ранна седмица,не е казано чак след 38-39.Аз родих в 38 г.с. Wink
Виж целия пост
# 650
може ли да имаш разкритие без болка? и от коя седмица може да се проверява, предполагам след 38-39?? Rolling Eyes
Може,да.Разкритие може да се получи и в по-ранна седмица,не е казано чак след 38-39.Аз родих в 38 г.с. Wink
Второ дете ще ми е, а имам повече въпроси от преди:))))
1вото го преносвах и се надявам,че този път няма, че нямам търпение, както всички мами предполагам Grinning
Виж целия пост
# 651
Дори и да имаш разкритие преди термин, не е задължително да родиш по-рано.
Виж целия пост
# 652
По принцип съм с ниско кръвно, сега още повече. Меря го от време на време, днес сутринта беше нормално като за мен- около 90/60, но пулсът ми беше 51. Премерих втори път-53  Thinking Някакви идеи на какво може да се дължи и дали е опасно? Чета, че нормално не трябва да пада под 60, моят се движи около 60-63 винаги.
Виж целия пост
# 653
може ли да имаш разкритие без болка? и от коя седмица може да се проверява, предполагам след 38-39?? Rolling Eyes

Позицията и отвора на маточната шийка се проверява по принцип при всеки преглед.
Виж целия пост
# 654
може ли да имаш разкритие без болка? и от коя седмица може да се проверява, предполагам след 38-39?? Rolling Eyes

Позицията и отвора на маточната шийка се проверява по принцип при всеки преглед.

тя моята  лекарка се едно на сила я карам всеки път като я питам нещо, съжалявам, че не я смених по рано, вече няма за кога..)
Виж целия пост
# 655
И аз не мога да разбера...ако са безболезнени контракциите, разкритие може ли да получиш?
Виж целия пост
# 656
Може да получиш разкритие и без да имаш болезнени контракции.
Виж целия пост
# 657
По принцип съм с ниско кръвно, сега още повече. Меря го от време на време, днес сутринта беше нормално като за мен- около 90/60, но пулсът ми беше 51. Премерих втори път-53  Thinking Някакви идеи на какво може да се дължи и дали е опасно? Чета, че нормално не трябва да пада под 60, моят се движи около 60-63 винаги.

Възможно е да се дължи на обезводняване на организма!  Peace

Разкритието по принцип не се проверява на всеки преглед, освен ако конкретния случай не го налага. Възможно е дълго време да се ходи с разкритие, това не е непременно индикация за скорошно раждане. Както и не е нужно да те боли, когато го получаваш, дори може да не усещаш контракциите.
Виж целия пост
# 658
Наскоро майка ми просто сподели, че като е ходила на обикновена консултация(3 дете), без болки е имала 4 см и направо са я приели да ражда и в последствие по телефона разбрах, че имам сестричка. Та ми стана интересно дали е често явление. Явно с всяко следващо е по-бързо раждането:)
Виж целия пост
# 659
Моя позната няколко седмици ходи с 6 см разкритие. Приеха я някъде 33та седмица с 3 см мисля беше и контракции. Овладяха положението. Излезе от болницата с 6 см и роди в 39 седмица, спонтанно започнало раждане, не е индуцирана. Но това си е доста рядък и частен случай принципно Но и доста жени си ходят с 2-4 см разкритие последните седмици. Не винаги това е индикация, че момента за раждане е настъпил или че е необходима намеса и индукция. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия