Ловешки мами - тема 7

  • 38 969
  • 722
# 15
Мерси Яничка:) Мъжът ми е от там и го познава:)))
Виж целия пост
# 16
Здравейте Яни много е хубава темичката.Да попитам къде правите чревни изследвания освен във Хеи.В Лабораторията в мазата на болницата дали правят чревни че като го вода да е на едно.
Виж целия пост
# 17
 Аз в болницата си правя всичките изследвания. В ХЕИ съм ходила единствено за Васерман, че там май беше безплатно  Peace
Виж целия пост
# 18
Страхотно е Яни!:)Всички изследвания на малката правя в болницата-долу в мазата.Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Момичета, Кауфланд ли ще отварят в Ловеч? Я ме светнете!
Видях обява в Джобс, че търсят управител за хипермаркет в Ловеч.
Ако е така ще е супер! Много ми липсва този магазин тук.
Виж целия пост
# 20
 Е, то се говори за Кауфланд поне от 3 год, ама нищо....Не знам....Може да е за някоя от вече съществуващите магазини...

А, сега видях обявата- тя самата е за Кауфланд, ами хайде дано!  Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Наистина доста отдавна се говори за Кауфланд ,дано направат скоро ще се отвори някое работно място.Къде е тази обява аз не можах да я намера или са я махнали вече.
Виж целия пост
# 22
http://www.jobs.bg/f1561188
Виж целия пост
# 23
Други работници дали няма да търсят да подаваме документи или само управител.
Виж целия пост
# 24
 Нямам никаква идея,  ако не беше Вики и тази обява нямаше да я видя.

 А те още не са го построили пък работници да набират....Не знам....
Виж целия пост
# 25
И аз това се чудих преди се говореше че ще е на мястото на Хлебозавода  до Търговията или от долу до Мелта.
Виж целия пост
# 26
 Да, така се говореше, ама сега до Пожарната има склад за дърва....Не знам, нищо не съм чувала
Виж целия пост
# 27
Да има склад за дърва.
Виж целия пост
# 28
Според мен търсят управителя сега, защото трябва да премине сериозно обучение, а те през това време ще го посторят. Чуваше се, че са купили половината казарма и ще е там, ама не е проверена информацията...
Виж целия пост
# 29
 marinels , и аз така мисля за управителя. А ако е на мястото на казармата щи избият рибата- Лидл ще умре  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия