+18! Похвали и оплаквания.

  • 42 149
  • 688
# 405
Касита, ееее, този явно е бил и 50кила.
Не виждам как мъж, ще се навре в горна дреха за 11г. дете...

Andariel, абе има и педя човек, палец...брада. )))))
Виж целия пост
# 406
Ми то си има и такава приказка- ниския с големия, и високия с малкия, даже с жест с палец и показалец се демонстрира.

60-тина, Мирама. Мъжът ти нисък ли е?
Виж целия пост
# 407
Мирама,   bouquet
Виж целия пост
# 408
Касита, хахаха, нисък е, да. )))) ама дрехи не си купува от детските магазини. )))  Laughing
Виж целия пост
# 409
Касита, хахаха, нисък е, да. )))) ама дрехи не си купува от детските магазини. )))  Laughing

И за съм спокойна за моя, нисък е за едни, надарен за други....  Flutter
Виж целия пост
# 410
Нисък мъж не е просто определение, а диагноза. Виждала съм мъж, които си купува дрехи от детски магазини, но пенисът му стига до коленете.
Високите при мен са били с ниски в гащите. Що така?

Дали не е порсто оптическа илюзия  Thinking На 30 см. бедро и 15 см. ще стига почти до коляното, на бедро 50 см., 20 см. ще изглежда малък  Naughty



Виж целия пост
# 411
Касита, хахаха, нисък е, да. )))) ама дрехи не си купува от детските магазини. )))  Laughing

И за съм спокойна за моя, нисък е за едни, надарен за други....  Flutter

Поне няма опасност тези дето си падат по 180см. да ги налазят...)  Wink
Виж целия пост
# 412
Нисък мъж не е просто определение, а диагноза. Виждала съм мъж, които си купува дрехи от детски магазини, но пенисът му стига до коленете.
Високите при мен са били с ниски в гащите. Що така?

Дали не е порсто оптическа илюзия  Thinking На 30 см. бедро и 15 см. ще стига почти до коляното, на бедро 50 см., 20 см. ще изглежда малък  Naughty


Не, бе, не, почти удряше тридесетака. Ей, на честен кръст. Шанталчето нали го играе мутреса, да пита мъжа си за него, в тея среди си го назнайваха преди десетина години.
Виж целия пост
# 413
Ами аз чисто естетически не стоя добре до нисък мъж, височка съм Simple Smile
Размерите не мисля, обаче, че имат общо с ръста  Wink
Виж целия пост
# 414
Ами аз чисто естетически не стоя добре до нисък мъж, височка съм Simple Smile
Размерите не мисля, обаче, че имат общо с ръста  Wink
Ами практиката го доказва, не знам дали физически се залага на мъж при раждането му колко да му е голям, нали и гените играят роля Rolling Eyes, но повечето жени го отбелязват като факт.
Виж целия пост
# 415
Веси @ , е аз не съм висока и може би за това и не залитам към толкова високи мъже. Но то и това пак няма много общо. )
Виж целия пост
# 416
Абе, гот си е да се увесиш на нечий врат с усещането, че си малка и крехка, но такъв ни бил късметът.  Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Освен да е ген, няма какво друго да е. Едва ли зависи от средата или от това какво яде и пие или пък дали си дърпа пишката. Но за сметка на това винагижените ще се опитват да намерят някакви външни признаци, по които да прогнозират размера.
Виж целия пост
# 418
Andariel, знае ли човек, може съчми да си окача на.....докато е в къщи. )  Laughing

Никога не ми е и хрумвало дори да определям размер по външни белези. ) Обичам да се изненадвам. )  Laughing
Виж целия пост
# 419
Освен да е ген, няма какво друго да е. Едва ли зависи от средата или от това какво яде и пие или пък дали си дърпа пишката. Но за сметка на това винагижените ще се опитват да намерят някакви външни признаци, по които да прогнозират размера.
Искаш да кажеш, че като набележиш обект му гледаш в цепките за преценка на размера? Rolling EyesТо други външни признаци май няма....имаше нещо за носа...май мъжете с голям нос били и с голям.....да не се бъркам само Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия