


браво, че все пак сте разбрали за какво говори детето 



Очаквам някоя от вас да ме линчува. Общо за деня - 6 акита
Марто да почва работа и да не се офлянква, децата вече пораснаха. Безпаричието е ясно до какво води - навсякъде едно и също 
Да не минава от месеци.........
Не се бях сещала от пролетта, а сега като влязох тук после тичах до Фантастико за шоколад 

- ние имахме кърпа, бяла и хавлиена. Като подсушихме Симеон с нея, после я накиснах в хладка вода да си пусне от мирОто, полях цветята вкъщи, запазих малко в едно бурканче от детско пюре и другото го излях на градинката пред блока (не трябвало да се изхвърля в канала). За чершафче сефте чувам...
.
,голяма рода сме и това са най най-близките
И с родата ще го правим и приятелите ни без деца, но това ще е в къщи. Нали ви се похвалих, че баща ми и свекърите идват за рождания ден, та вече броя дните, точно след един месец тате ще е тукаааа 


Препоръчани теми