Есенни листенца падат, до Октомври време не остана.

  • 32 071
  • 746
# 645
Пашик, торта и аз не видях.  Thinking

Краси, може да не е настинка. Може да е някакъв протест. Понякога децата ако не са съгласни с нещо, така протестират. Друг вариант е стрес от нещо. Причини да искаш.  ooooh!

Над, какво точно се случва с Коко и какво е станало с Дари? Аз ли не чета, или ти не си писала?

Радо вдигна 40.3 преди малко, чакам лекарката сега, а той виси до мен като парцал... Confused
  И аз не видях за Коко, и торта не видях, и назад дадох малко и пак нищо, но си помислих, че аз нещо съм бъгната  Simple Smile Оправяите се с температурите  Hug
  Къщата е пълна да, даже пренаселена идва  Grinning
Виж целия пост
# 646
Оле, дано ти е развален термометъра  ooooh! Спадна ли Т? Тази високата се сваля с Нурофен според нашата педиатърка. Ужас! Пиши какво става...
Виж целия пост
# 647
Ох, Наденце, чета те и всичко ми се е свило, толкова ми е черно това училище и като гледам, промяна няма  Tired 4 години на детето си съсипах там, толкова ме е яд, че не можеш да си представиш. Толкова отровна среда имаше там, че не знам къде блях толкова време. Сега като се махнахме и от училището, и от квартала, и нещата са просто несравними.
Дано се преборите, но ако не успеете, просто не прави моята грешка и махнете детето. Аз се заблуждавах, че навсякъде е така, обаче не е.
Виж целия пост
# 648
ПашикEmbarassed, голям съм заплес, хиляди извинения  Hug Да ви е здрава, все така щастлива, игрива, лъчезарна и целеустремена Мони-бонбони  Hug

Оле, пиши какво става с Радо, че това е доста сериозна температура  ooooh! Tired
Виж целия пост
# 649
Оле, как е Радо? Дано е смъкнал Т!  Praynig Praynig Praynig Акъл няма да ти давам, ти си знаеш как да действаш.

Другите болни - да оздравяват.   Praynig

Краси, Ида като беше на 2г. вече бяхме махнали памперса от около 4-5 месеца и изведнъж започна да си се изпуска. Съвпадна с тръгването й на градина и си го обяснихме с това. Не върнах памперса, просто по-често й напомняхме да пишка и й дадохме време да мине през този период. Дано и при вас е просто период. Помисли за някаква промяна в ежедневието и в средата. А може и просто да се заиграва повечко. Напомняй му по-често от обикновено и съм сигурна, че бързо ще премине.

Честито на рождениците! Пожелавам всички минали и бъдещи рожденици да растат здрави и засмени!
Виж целия пост
# 650
Ох, не знам какво да си  мисля, момичета, много ми е притеснено. Промяната е само, че седи повече вкъщи, мислих си и аз за протест, но ако беше протест щеше да си върши всичко наведнъж според мен, а той омокря гащите и като се усети какво става започва да пищи, че му се пишка и отиваше и досвършва работата.
Не мисля да връщам памперса, просто винаги резервни дрешки и търпение.
А днес как го оставих да наиграе - имаме една огромна локва пред блока и днес след дъжда го оставих 15мин да джапа в нея, е няма такова щастие, после бързо вкъщи на топлата вода. Ама беше целия мокър! Crazy Laughing

Оле Rolling Eyes Hug , Радо свали ли Т? Симеон най-много ми е вдигал 40.0 и с Нурофен, студени компреси и вода с оцет по тялото я свалихме, ама повече от час се борих с нея, вече мислех към спешното да тръгвам Tired . Изкара ангината с обрива, дето не била скарлатина.

Виж целия пост
# 651
Ще пиша, ама като незнам какво му е... Дадох ефералган свещичка (Мирче, по-бързо действа от сиропите). Ходихме на лекар, жената не можа да каже със сигурност какво му е. Каза ако пак вдигне такава Т вече да минем на АБ. Еми...дадох го. В 8 Радо заспа и се събуди с 41 градуса, целия зачервен и тресящ се. Щом мъжа ми каза да дам АБ, той е много краен против, но този път решихме, че може да дадем. Ей сега заспа, след като ефералгана подейства.

Лягам, че не се знае каква нощ ни чака. Лека!
Виж целия пост
# 652
Благодаря на всички!!!
Беше голяма лудница при нас.
Смехи, добре съм, само киселини понякога, с Алекс незнаех какво е това и понякога будувам.
Лека!
Виж целия пост
# 653
Добро утроооо!

Ето ни и нас...вече на 2  Heart Eyes
Искам да честитя рождения ден и на Марая и Ники! Пожелавам им много енергия за лудории и щастливи детски мигове!


Виж целия пост
# 654
Честит рожден ден на Нестор, Марая и Никола! Растете щастливи и здрави дечица! И да получите много подаръци днес Simple Smile

Беболе, не съм експерт, но единствения път, когато Тони поддържаше висока температура без почти да успеем да я смъкнем (едно денонощие), се оказа че е с херпангина. Първоначално поддържа висока Т, след ден-два - цялата уста в афти. Огледай се за афтички в устата. Много гадно го изкара Тони това, не че е нещо сериозно като състояние, но много го болеше миличкия, не можеше да яде и спи няколко дена. Дано при вас не е това, разбира се! Просто като прочетох се сетих за нашия случай и реших да споделя.

Тони днес щеше да остава за спане (най-накрая) в яслата. Вече ходи пета седмица. Но от снощи е болен. Звучи като ларингит, лаеща кашлица. Днес сме на доктор и очевидно тази седмица ще сме си вкъщи. Нашето свикване на ясла ще стане вековно.
Виж целия пост
# 655
Честит Рожден Ден на Марая,Нестор и Никола!!!Нека растат живи и здрави !

Снощи РД мина страхотно,много съм доволна и от двата тура . Heart Eyes  Торта някои видяхт е,някои не .Но във фейса има няколко снимки.Един подарък имаме от Джъмбо-две палатни свързани с един тунел ,да лазят децата.Нещо огромно е и е за двор.Диданка,само за твоя двор е  Mr. Green
Виж целия пост
# 656
Честит празник на днешните рожденици Марая, Нестор и Никола! Да са много,много здрави, щастливи и послушни!
Съжалявам да прочета ,че пак има доста болни малчовци Sad
Оле, и ние карахме херпангината с висока температура, афтите са кошмар..
След рождения ден и Гого нещо се поразболя, сега обаче е добре и ще стягаме документи за ясла... Аз ще съм още доста време в отпуска, ама съм го записала и смятам да го пробвам. НАпролет ще го пускам сериозно ( ако не ми мине котка път) ,та да свиква с реда и децата там, пък и аз да свиквам с идеята....
Бобинка, радвам се,че подаръчето се е харесало на НИкинцето  Party
Виж целия пост
# 657
Оле, как изкарахте нощта? Помогна ли АБ?
Виж целия пост
# 658
Оле, дано да сте изкарали добре нощта и да няма вече такива температури.  ooooh!

Борко се разболява, нервен е, сополи текат. Точно преди РД и яслата. Купих Самбукус, но не го харесва на вкус и не го ще, нито разреден с вода и сок го иска. Сега ще го давам насила.  Sad
Виж целия пост
# 659
Добро утро!

Благодаря за поздравите!
Виртуална почерпка по случай рожденичката ни  newsm76
Не е нашата торта, утре ще отбележим празника и по тази причина утре ще я взимаме. Тя ще бъде с Маша и мечока, няма как просто, постоянно сме залепени за техните серии.  Laughing Heart Eyes

Честит празник на Нестор и Никола!!! Да са здрави и много щастливи!   Tada

Ние "да чукна на дърво" май се разминахме с ларингита, за който се опасявах, поне за сега.  Praynig Вчера и нощес имаше спокоен сън, дано!  Peace

Беболе, дано сте овладели положението с температурата. И Марая е вдигала такава температура, кошмар пълен.  Cry


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия