)))))))))))) 



Да са здравички, послушни и много много усмихнати! Весел празник желая и на родителите 
Аз си търся работа и уча междувременно и така..



Аз тук и при педито и в лабораторията само казах, че искам изследвания за ясла и хората ми обясниха и дадоха каквото е необходимо - всичко стана бързо и лесно и без никакви проблеми и съмнителни действия - чак не повярвах, че такова нещо е възможно в нашата държава 


Значи магариите ги правим и навънка пред хората вече.
Започват тръшкащите се две години май?
Честит празник и на техните родители.. Мис Файн, тази вечер май повечето ще имат нужда от помощ да качат стълбите
, завиждам ти,че си трето дете, от ей-такава си знаеш да се оправяш сама. Пък аз съм първото от три...
))))))))))))
най-малкият ми брат редовно проверяваше сухата храна на кучето..

цирк 
и нашето Митаче става момченце. Много си го обичам и съм много щастлива че го има. Да ми е жив, здрав и щастлив. Честит празник и на мен самата, защото съм мама
)
))
) Препоръчани теми