До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 341
  • 2 391
# 1 890
Не  смятам , че  Минчев  е   подходящ   за  АГ   проблеми  .Лично мен  ми  каза ,че  корема  ми  се пълни  с  кръв  и  както  вървя  мога  да  умра и трябва  веднага  да  ме  оперират   , това  ,защото  му  казах  да  не ми говори  щуротии и  явно  го  провокирах  .Час след  това Недялков ме  прие  в ДМ  и  .... о чудо  , оправи  ме  без  операция  , другото  няма да  коментирам...
Виж целия пост
# 1 891
И аз препоръчвам д-р Минчев. Първата бременност се следих при него, той водеше и раждането ми.
Виж целия пост
# 1 892
Може би мадам тиква е права. Когато се касае за безпроблемна бременност всички доктори са много готини и добри. Д-р Минчев е много ведър, усмихнат. Д-р Недялков е по- затворен, но пък има страхотно чувство за хумор, много добър професионалист.
Виж целия пост
# 1 893
За рутинен преглед и МБ съм доволна от д-р Кироваков и д-р Недялков.
От д-р Минчев също останах доволна, след половин година,трима лекари и няколко вида антибиотик,  сложи край на "лечението" с подходящо изследване, ами здрава си бях. ooooh!
Виж целия пост
# 1 894
Здравейте момичета. Нова съм във форума и още не мога да се ориентирам много добре, затова ще помоля за извинение, ако не пиша в правилната тема и съответно за насока. В края на миналата година започнахме да правим опити за бебе с моя мъж и днес видях двете черти най-накрая, първоначално не повярвах и повторих теста, но резултатът е ясен. По мои изчисления, като се има предвид последния ми цикъл, сега би трябвало да съм в края на 7 г.с. някъде. Въпросите, които ми се въртят из ума са няколко - кога се ходи за установяване на бременността; какво представлява самия преглед; каква е процедурата за записване на женска консултация; ако можете да ми препоръчате гинеколог, при който да си следя бременността и къде мога да намеря списък с храните, които трябва да избягвам по време на бременността. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1 895
Честито Grinning
Започни да пиеш фолиева киселина. Отиваш при ЛЛ и той ти дава направление за избор на гинеколог, който ще ти води Женската консултация. Имаш право веднъж да го смениш този гинеколог, затова не се притеснявай, ако нещо не си доволна....
А гинеколог си избираш според болницата, в която искаш да раждаш и гледаш лекарите, който работят там
Виж целия пост
# 1 896
Д-р Недялков от другата седмица ще работи в Бургасмед вече.   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 897
 baronesa.vesa честито и от мен.
Щом си вече в 7 седмица предполагам ще те запишат да ти водят бременността.Има много желаещи ,а и отзивите са добри за др Димитрова от гр Помрие, Кироваков, Гамшев,аз съм при него за сега. Щом започнат да ти водят ЖК ще ти пуснат и кръвни изследвания и цитонамазка при мен беше така.
 Г-жа Рамацоти правилно ти е споменала да се ориентираш към някоя болница и да видиш доктора който си избрала дали работи там.
Виж целия пост
# 1 898
Г-жа Рамацоти, melody007  благодаря ви за напътствията. За фолиевата аз я пия още преди да почнем опитите и ще продължавам да си я пия. Попитах една приятелка за прегледа за установяване на бременността и тя каза че се ходило след 10 г.с., но не знам доколко е вярно.  newsm78 А за избор на болниците ми е като мъгла още. Бургаските болници правят ли ден на отворени врати за бременни?
Виж целия пост
# 1 899
След 10-та седмица записват за ЖК. Отворените врати на МБАЛ -Бургас са в сряда от 13.00. За другите болници не съм сигурна кога са,но сигурно имат.
Виж целия пост
# 1 900
А трябва ли да се запиша някъде - по телефон или на мейл?
Виж целия пост
# 1 901
За МБАЛ Бургас -не.
Виж целия пост
# 1 902
А къде точно трябва да отида, на входа на МБАЛ Бургас, откъдето влизаме за свиждания или има друго място? Някой чака ли бременните и трябва ли да попитам за някой конкретен човек?
Виж целия пост
# 1 903
А за избор на болниците ми е като мъгла още. Бургаските болници правят ли ден на отворени врати за бременни?

Здравей, баронеса веса! Правят дни на отворени врати.

Първоначално се следях в една от болниците, но последвах своя лекар и не съжалявам.
Бих ти препоръчала Д-р Недялков и болница Бургасмед, в която той ще работи от 1 юли.
Болницата има всеки ден отворени врати, и аз вече ходих, както и споделих впечатленията си от болницата в темата за Бургасмед - останах доволна. А и щом моят лекар ще е там - няма какво повече да искам. С него съм спокойна.

Това е фейсбук-групата на болницата - постоянно дават актуална информация

https://www.facebook.com/burgasmed

а това е фейса на моят доктор
https://www.facebook.com/pages/%D0%94-%D1%80-%D0%90%D0%BD%D0%B3% … /1591829571098375

  bouquet
Виж целия пост
# 1 904
А имате ли впечатления за д-р Троянчев???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия