До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 335
  • 2 391
# 1 920
maria_lazz , това за Юлия е откровена лъжа, мир на душата и!Никога не е била местена в Окръжна и смъртта и не настъпи там, в Девата почина.По това време мъжът ми беше постоперативен в Урологията  тами си спомням този ден много добре.Проверявай си инфото преди да го изстрелваш с такава категоричност.
Разбирам разочарованието ти от новите цени във Ветрен, но това не е причина да пишеш лъжи, нали?И все пак темата тук е информативна за Бургас като цяло, не е нужно да четем нон стоп едно и също за твоя избор.
А Д-р Згурова си работи на кабинет в Бургас, има и договор със ЗК.Това, понеже виждам, че в няколко теми питаш за нея.

п.п.Университетска болница не значи автоматично върхът на сладоледа.Кадри се подготвят във всяка, акредитирана за учебна база, болница.Ама се иска и бюджет.
Виж целия пост
# 1 921
Обясних защо.......въпрос на пари е в момента, не на компетентност. Във Ветрен вдигнаха цените, другите си намалят нивото на компетентност, съответно не могат да приемат определени пациенти, които не са им доходоносни, а напротив...... Tired Tired Аз предпочитам първото, щом се касае за новороден и недоносен живот .....
Виж целия пост
# 1 922
Девата ли? Мошеници и некадърници!!!

И не съм родилка!
Неадекватна ортопедия!

За каква организация говорите, като имат за цялата болница само две операционни зали и в тях оперират всичко - след операция на корем, на перитонит, слагат ортопедична операция, след това родилка, или болен с гангрена от диабет... и кога стерилизират и чистят операционните?

А за парите за кръвта, при условие че от кръвна банка в Бургас казаха че никога не са искали по 270 лв на сак? Какви са тия пари, че да отидел шофьор да ти вземел кръвта от кръвната банка, която не си поръчвал ти, а те са преценили че трябва да се прелива?

Никога не ходете в тая болница. Никога!

От месеци си задавам въпросите... и не само във форумите, но ми остава утехата да пиша във форума, че да знаят хората.
Виж целия пост
# 1 923
Да се върнем пак към темата!
Аман от тия словестни борби за и против някоя болница Stop
Виж целия пост
# 1 924
maria_lazz , това за Юлия е откровена лъжа, мир на душата и!Никога не е била местена в Окръжна и смъртта и не настъпи там, в Девата почина.
напротив, ти си провери информацията
Виж целия пост
# 1 925
Родилното отделение е на отделен етаж, няма как да оперират там , три са залите- за раждане секцио и нормално и предродилна, нищо друго освен родилки не влиза там....за други отделения не знам, ама там съм била и със сигурност го твърдя това/

Юлия не е била местена и няма как да е била........ Sad
Виж целия пост
# 1 926
maria_lazz , това за Юлия е откровена лъжа, мир на душата и!Никога не е била местена в Окръжна и смъртта и не настъпи там, в Девата почина.
напротив, ти си провери информацията

http://www.blitz.bg/news/article/256724
Виж целия пост
# 1 927
Честно  да  Ви  кажа  и  двете  болници  в момента  имат  липса  на  нещо  си  , я  АГ-та  ,я  педиатри ...от всичко  страдаме  само  ние  пациентите  .Аз  примерно  ако  сега  ми  се  спука  кистата ,Бога  ми  не  знам  къде  да  ида ...Не  им  вярвам на  едните  , а  на  другите  при  мисълта ,че  определена  докторица  е  там  ,а  искаше  да  ми  вади  бебето  на  пътви  ден от  9месец  ,щото излиза  в отпуск  ,ми  се  повръща ....
Май  ще  си ходя  в Окръжна  !
адаш  , грешиш  ,някой  те  подвежда  много ...
Виж целия пост
# 1 928
Родилното отделение е на отделен етаж, няма как да оперират там , три са залите- за раждане секцио и нормално и предродилна, нищо друго освен родилки не влиза там....за други отделения не знам, ама там съм била и със сигурност го твърдя това/

Юлия не е била местена и няма как да е била........ Sad

2 са операционните за цялата болница, като залата за секцио се ползва и от други според програмата, обяснението беше на моето питане кога се стерилизира, ама то при нас е на конвейр... и т.н... не влизат, ама влизат и други, там се правят и съдовите операции и хирурзи влизат и т.н... не искам да се сещам, че побеснявам още повече  #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 1 929
maria_lazz , това за Юлия е откровена лъжа, мир на душата и!Никога не е била местена в Окръжна и смъртта и не настъпи там, в Девата почина.
напротив, ти си провери информацията

http://www.blitz.bg/news/article/256724

не вярвай на "официални" източници като Блиц и офнюза... има много работи, които не са това което са.
Виж целия пост
# 1 930
Бях в болницата, когато Юлия почина.Официалният източник беше за теб, но явно умееш само да пишеш./ при това не особено грамотно/.
Виж целия пост
# 1 931
Бях в болницата, когато Юлия почина.Официалният източник беше за теб, но явно умееш само да пишеш./ при това не особено грамотно/.

И лично видя тялото и отиде да му се поклониш?
Виж целия пост
# 1 932
Докладвах на модератор.
Тук стана грозно
Виж целия пост
# 1 933
..че д-р Ризова не е ли там и в момента..
Виж целия пост
# 1 934
май не е... newsm78 , за щастие има някакво раздвижване...уж
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия