До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 326
  • 2 391
# 450
Ами то е много относително кой е най-надежден!Зависи и за какво ти трябва.Млада е,симпатична и приятна и това е общо взето моето впечатление! Simple Smile

То това да не е любовна среща  Laughing
Ами не знам за каква среща е ,затова и питам момичето за какво по-точно и трябва!На мен от моята среща с нея това ми е направило впечатление и това съм споделила.
Виж целия пост
# 451
Ходила съм при Парушева само за установяване на бременност.Зависи за какво става въпрос.Ако е за следене на бременност е едно,ако има някакви гинекологични проблеми е друго.Работи в родилна зала ако това има значение защото има доктори които са само на кабинет.Но то не може да си специалист по всичко,едни са добри в израждането,други в следенето на бременност,други в диагностиката и назначението на лечение. Peace
Виж целия пост
# 452
Ами то е много относително кой е най-надежден!Зависи и за какво ти трябва.Млада е,симпатична и приятна и това е общо взето моето впечатление! Simple Smile

То това да не е любовна среща  Laughing
Ами не знам за каква среща е ,затова и питам момичето за какво по-точно и трябва!На мен от моята среща с нея това ми е направило впечатление и това съм споделила.
Говорим за професионални качества, а не за това как иззглежда някой доктор. А само това че е мил не го прави обър специалист.
Виж целия пост
# 453
Не става въпрос за бременност.
Виж целия пост
# 454
Не става въпрос за бременност.

Уиш,аз бих отишла при Попов. Peace
Виж целия пост
# 455
В Девата идват добри специалити. Ако става въпрос за сериозен проблем, един от най-големите специалисти на национално ниво е проф. Горчев. Може да се провери кога ще е в Бургас и какви консултации прави. Той има клиника в Плевен,  където ходят жени от цяла България.
Виж целия пост
# 456
Ами вече запазих час за Парушева за днес. Ще споделя после впечатление.
Не става дума за сериозен проблем ... надявам се! По-скоро нещо диагностицирано от д-р Мърмърова, но нещо не беше оеобено убедителна. Иска ми се да чуя второ мнение.
Благодаря момичета.
Виж целия пост
# 457
от кога идва Горчев , че аз до сега не знам да е давал тук консултации,знам ,че му пращат пациентки като стане беля,но не и той да идва-не се заяждам ,ще се зарадвам ако си права ,имам нужда за съжаление от някой като него ...
Виж целия пост
# 458
от кога идва Горчев , че аз до сега не знам да е давал тук консултации,знам ,че му пращат пациентки като стане беля,но не и той да идва-не се заяждам ,ще се зарадвам ако си права ,имам нужда за съжаление от някой като него ...
Той нали е методичен ръководител на гинекологичното отделение на ДМ? С такива впечатления съм останала след разговор преди време с Абумелих. От него знам, че Горчев идвал в Бургас. А дали дава тук консултации или те пращат в Плевен не знам.  Но е много добър,както  той така и клиниката му. Звънни в Девата и попитай за онслтация с него. Надявам се бързо да се оправяш!
Виж целия пост
# 459
Ами вече запазих час за Парушева за днес. Ще споделя после впечатление.
Не става дума за сериозен проблем ... надявам се! По-скоро нещо диагностицирано от д-р Мърмърова, но нещо не беше оеобено убедителна. Иска ми се да чуя второ мнение.
Благодаря момичета.


Аз посетих Парушева точно след преглед при Мърмърова . Никога повече не бих ходила при втората, шашкаше ме за някакви глупости. За мен Парушева е много по-добър специалист и не по- малко важно обяснява много добре  и изслушва. Близо 2 години си ходя профилактично при нея, много съм доволна.
Виж целия пост
# 460
Ами то е много относително кой е най-надежден!Зависи и за какво ти трябва.Млада е,симпатична и приятна и това е общо взето моето впечатление! Simple Smile

То това да не е любовна среща  Laughing
Ами не знам за каква среща е ,затова и питам момичето за какво по-точно и трябва!На мен от моята среща с нея това ми е направило впечатление и това съм споделила.
Говорим за професионални качества, а не за това как иззглежда някой доктор. А само това че е мил не го прави обър специалист.
Айде ако обичате аз да си говоря(пиша в случая) и вие да си говорите кой каквото прецени и да не си пишем излишни и непоискани коментари на постовете!
wish ,успех на прегледа! Peace
Виж целия пост
# 461
Д-р Парушева е оставила впечатление у мен на млад интересуващ се лекар, който обяснява подробно , изслушва пациентите и помисля преди да предпише лечение.
Виж целия пост
# 462
Доволна съм!
Не от диагнозата, но от лекарката съм доволна. Извика ме за втори преглед, защото това, което трябва да види, се вижда в определен период от цикъла. След това ще решим къде и како ще правя.
Но определено е мила (никак не е за подценяване, предвид, че този тип прегледи са достатъчно неприятни), изслуша ме и обясни много подробно! Хареса ми, че не избърза с диагнозата. Мърмърова за същото нещо ми каза "ми може да е това, може и да е друго, ама сякаш нищо не е"  Confused
Виж целия пост
# 463
Уиш,благодаря,че сподели.Успех ти пожелавам. Peace
Виж целия пост
# 464
А да имате впе4атления от д-р Хърков .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия