До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 358
  • 2 391
# 540
Преди година отговаряше на този номер 0876357732, не знам дали е актуален.
Ходила съм на профилактичен преглед, останах доволна, най-вече от отношението.
Виж целия пост
# 541
И аз имам този Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Днеска е първи април, да не ни послъгвате   Grinning  Rolling Eyes  Shocked
Дайте повече инфо сега какво си кътате....
Виж целия пост
# 543
 Laughing Не лъжа, копирам си мнението от другата тема,след прегледа при него.

Цитат
   Re: До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 4  : Пет., 20 Апр. 2012, 12:38 


Бях при д-р Кироваков ,доволна съм ,отговори на всичките ми въпроси и отношението ми хареса.Прегледа ми струва 47лв. ,иначе цената на първичен преглед е 25лв. ,колоскоп-15лв. ,ехограф-7лв. ,вагинален видеозон-15лв.  другите не ги запомних.Исках да ме прегледа с колоскоп ,но той прецени ,че няма нужда прегледа ме мануално ,на видеозон и вагинален видеозон.Материалът за изследване си го занесох аз ,изпрати ме в лабораторията в първа поликлиника ,според него от там резултатите са най-достоверни.
За пъри път гинеколог ме посъветва да съм здравно осигурена ,за да не давам толкова пари за профилактичен преглед. 
Виж целия пост
# 544
Geniune , благодаря за информацията, изтекоха ми очите да чета толкова много неща и това го бях пропуснала.....  #Crazy
Виж целия пост
# 545
За д-р Кироваков - трябва да си запишете час в "Св. Николай Чудотворец" В понеделник е първа смяна (преди обяд), сряда и четвъртък - втора.
Виж целия пост
# 546
А в този кабинет там има ли колпоскоп? Защото аз не видях като ходих, а назад четох, че и колпоскопско изследване прави? И ако там няма, има ли и друг кабинет, в който да работи?
Виж целия пост
# 547
А в този кабинет там има ли колпоскоп? Защото аз не видях като ходих, а назад четох, че и колпоскопско изследване прави? И ако там няма, има ли и друг кабинет, в който да работи?
Мон,нека някой от първа ръка да каже но аз имам спомен,че д-р Кироваков правеше изследване с колпоскоп докато работеше в Трета поликлиника.Ако сега работейки в "Н.Чудотворец" разполага с апаратурата на Миринчев докато той беше там значи има само един стар ехограф.
Виж целия пост
# 548
И аз само един много стар ехограф видях там, затова се зачудих къде ги прави тези неща...
Иначе е прекрасен лекар и фен клуба му става все по-голям забелязвам  Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Не знам как изглежда колпоскопът, та не мога да дам отговор.  Whistling
Виж целия пост
# 550
А в този кабинет там има ли колпоскоп? Защото аз не видях като ходих, а назад четох, че и колпоскопско изследване прави? И ако там няма, има ли и друг кабинет, в който да работи?
Мон,нека някой от първа ръка да каже но аз имам спомен,че д-р Кироваков правеше изследване с колпоскоп докато работеше в Трета поликлиника.Ако сега работейки в "Н.Чудотворец" разполага с апаратурата на Миринчев докато той беше там значи има само един стар ехограф.

Аз също съм пациентка на д-р Кироваков...Отидох при него за преглед по повод т.нар раничка на шийката ...Прегледа ме обстойно ...взе материал за цитонамазка.Резултатът беше II PAP група.За да бъде абсолютно сигурен в резултата ме изпрати на колпоскопия при д-р Веселин Димитров в Транспортна....та по този повод да кажа , че д-р Кироваков НЕ преглежда с колпоскоп
Виж целия пост
# 551
нали уж 2гр.ПАП е нормална находка ?
Виж целия пост
# 552
И аз така знам, но явно човекът иска да е 100% сигурен, въобще няма да се изненадам, че е такъв перфекционист. Скоро ходих при него с мним проблем. Как ли не ме гледа, какво ли не прави, само и само да се убеди, че всичко е наред и аз съм болен мозък.  hahaha
Виж целия пост
# 553
И аз така знам, но явно човекът иска да е 100% сигурен, въобще няма да се изненадам, че е такъв перфекционист. Скоро ходих при него с мним проблем. Как ли не ме гледа, какво ли не прави, само и само да се убеди, че всичко е наред и аз съм болен мозък.  hahaha

 Peace Нещо самата повърхност на шийката "не била равна"- та за това да е 100% сигурен
Виж целия пост
# 554
Здравейте, момичета!
Преди 2 години и малко ме оперираха от шоколадова киста на лявия яйчник. Пия противозачатъчни, но ми казаха да ходя веднъж годишно на профилактичен преглед. Днес си взех направление от ЛЛ и понеже се чудех при кой гинеколог да ида, влязох да потърся мнение в бг-мама. Чета многото положителни отзиви за д-р Кироваков и да си призная, до сега изобщо не съм чувала това име. При толкова доволни обаче, май ще взема и аз да го посетя  Grinning
Въпросът ми е дали приема с направления по Здравна каса?  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия