На синьото море НОЕМВРИйче дупето пече!

  • 50 068
  • 745
# 450
Виж целия пост
# 451
Пишете девойки, да я завършим тая тема, по възможност преди да започнат вторите купони на бонбоните!  Mr. Green

Аз много не мога да се включвам по нещата, които ви вълнуват вече, но пък си ви следя... прохождане, ясли, не се отнасят за нас, не се и кърмим. Проблем с хемоглобина нямаме, като на голям мъж е.  Blush

След 7 дни в болница, за малко да прекараме Бъдни вечер там, че си лепнахме бронхиолит, но слава Богу, здрави сме вече.  Praynig

За изминалите и предстоящи празници Ви пожелавам най-вече Здраве! Всичко друго в този живот се подрежда! Дано Коледата да е била светла и приказна, а Нова година да е забавна и весела!
Виж целия пост
# 452
Честито рождество (малко късничко) и Щастлива Нова година! Да си пожелаем здраве и късмет, да е по-добра от изминалата!
Виж целия пост
# 453
Честита Коледа мамчета на патерици весело прекарване на Нова година!   bouquet  bouquet  Hug
Виж целия пост
# 454
Момичета помагайте
Алексче от 10тина дни иска постоянно да суче и през деня и през ноща ...
Дьрпа ми блузата,крещи,реве,удря ме.Когато си получи желаното се кротва.
Какво да правя за да го откажа.
Опитвам се да го зальжа с нещо- не се получава ...
Дайте сьвет.

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2013 ГОДИНА
Виж целия пост
# 455
Здравейте, момичета !
И аз влизам най- вече, за да ви пожелая да загърбим и оставим болестите и неприятностите в старата година и да ви пожелая оттук нататък здраве, щастие, обич, да изживяваме неповторими момента близките си!
Ние сме добре, ще си идваме на 11.01.13, мама ни подари билети Simple Smile
Целувки на всички ноемврийски сладурчета!
Виж целия пост
# 456
Здравейте, момичета !
И аз влизам най- вече, за да ви пожелая да загърбим и оставим болестите и неприятностите в старата година и да ви пожелая оттук нататък здраве, щастие, обич, да изживяваме неповторими момента близките си!
Целувки на всички ноемврийски сладурчета!


 newsm10 !
Виж целия пост
# 457
Пожелавам весело посрещане на Новата година и здрава и истински щастлива да е за всички 2013 Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Ч.Н.Г. момичета   bouquet Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани!!!

Виж целия пост
# 459
За много години,момичета! Да сте,здрави,да сте щастливи,да сте обичани,да има много топлина в семействата ви,да са много послушни децата!

Как сте,как посрещнахте новата година?
Ние си бяхме сами у дома,Ники заспа рано и се събуди 10мин преди 12,та наблюдава фоерверките и им се радва. После дружно си легнахме в 12.30. Бяхме приготвили солидно количество храна,та ще има за следващите няколко дни. Пийнахме си една бутилка хубаво винце,в 12 отворихме едно шампанско и разчупихме баницата с късметите. На малчугана му се падна мързела  Laughing  Днес ходихме и да сурвакаме бабите.
Виж целия пост
# 460
Честита Нова Година, момичета, много здраве и любов да има във вашите семейства!!!
Ние също посрещнахме годината у дома с много приятели, децата  се скъсаха от игри и бели и към 11 бяха по леглата, въобще не ги притесниха мощните фойерверки, явно доста бяха изморени, така че ние продължихме с купона до сутринта, но аз още не мога да си наваксам със съня Laughing
Виж целия пост
# 461
Кажете ми, моля ви какъв предпазител да взема за витрината на секцията, единична е, че там има доста неща за разтребване  Simple Smile.
Виж целия пост
# 462
За много години живи и здрави вие и вашите семейства! Ние посрещнахме Нова година в къщи, за пръв път сами, но ни бе мн хубаво. По принцип коледа посрещаме с родата, а тя не е малка, а новата година с приятели. Бебка стоя до 1, без проблем можеше да изкара и още, но на мама й се приспа и я сложи да спи. То нейното не е сън - на всеки час-два е будна Rolling Eyes.
За предпазители, мислихме да слагаме, ама пораздигнах нависоко опасните неща и гледам все да съм нащрек.
Виж целия пост
# 463
silvanchence
Ето какво намерих за шкафовете

http://prodavalnik.com/predpaziteli-za-gli-na-masa-hladilnik-i-shkafove-i12968601

http://shtarkel.com/products/bezopasnost.html
Виж целия пост
# 464
 Simple Smile .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия