

, каня те в Пловдив на среща

Поинтересувай се за протокол за перука. Те "колежките" ти ще те упътят. Тая гад ще я утрепеме,нямаме друг изход . Спокойствие и силна храна. Варненки ,благодаря ви, вижте каква сила е Форума. Танче, Ивче



на сина ти,ще се справи!





,боже,чак се стреснах....

НЕ
Та наздравица за сегашните млади и готини пенсионерки и бъдещите такива 
Разкажи по подробно и каск се посрещнаха подаръците, за които толкова се притесняваше.
на вас.От опит знам какво може да допринесе подкрепата или липса на такава от познати хора когато си в беда и далеч от дома.
.

, весели празници!! Винаги да ви е празник !!!

,пожелавам ти да сте в прекрасни взаимоотношения със сватовете , заедно да гледате внуците и с радост да се срещате. Така по често ще идваш и в Пловдив
Най важното е младите да се разбират и много да се обичат ,а вие да се радвате на тяхното щастие и успехи !!!

, как мина празника ??? Дано очакванията да ви се оправдаят , макар и на местна почва. Утре поздрави Мел !!!

,

,


лека и спокойна вечер !!!!
Препоръчани теми