Тоалетната хартия в кошче ли я хвърляте или в тоалетната?

  • 57 884
  • 606
# 600
На гости и на работа използвам мокри бебешки кърпи и съответно предпочитам да има кошче, тъй като те не се разграждат във вода.

В дрогерия Лили се продават разграждащи се във вода мокри ВЦ кърпи.
Виж целия пост
# 601
Мокра тоалетна хартия, която се разгражда предлагат и Zewa. В удобна опаковка, с капаче Grinning.
Виж целия пост
# 602
В никоя цивилизована държава не се хвърлят л.айняните хартийки в кошовете за боклук с изключение на Бг и Кипър Wink или мислиш, че ние сме най умните Mr. Green Наистина много елементарна култура  Laughing

Някои навици трудно се изкореняват. Една провинциална нация, която е израснала с външни кенефи и септични ями трудно ще възприеме, че WC хартията е водноразтворима и че от нея ямата няма да  прелее.  
Виж целия пост
# 603
  Много постна е информацията за тази дрогерия Лили.Дайте малко повече реклама, тя може да се намира на всеки край на света.
Виж целия пост
# 604
Има я в Мол Сердика; на Лъвов мост до култовия хотел Цура; на Стамболийски, малко след кръстовището с Ботев в посока Св. Неделя от дясно; и на Раковска малко преди Хепи
Виж целия пост
# 605
Лили има и на бул. "Джеймс Баучер" до сградата на Сик.
Виж целия пост
# 606
И моето  семейство  ползва  мокра   тоалетна   хартия -  На   Hakle,  Kamil или  Tempo ,а   като   няма - и на  Zewa. Само  , че обърнете внимание   какво   пише  на опаковките -  до 3  къса за 1  път   в тоалетната  чиния . Иначе  и   ние   сме   с кошче   в тоалетната.  Не мога   да  си  представя да  причиня  неудобството   на  себе  си или моите  гостенки ,когато  са   в  цикъл   да ходят   до  кошчето  в   кухнята . Ужас. Настръхвам  само  при  мисълта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия