
Днес ги взех от пощата, добре че Бета ми подсказа да проверя за известие
Благодарим ви за хубавите подаръци! Цяла вечер децата играят с човечетата, много се забавлявахме! Извадихме един сет на плеймобил и разхождахме бебетата в парка, родителите си почиваха на сянка или се разхождаха хванати за ръце докато Дени и Ади разхождат бебетата или си играят с децата. После пък се срещаха с другите семейства... и двамата обожават такива човечета! Бета, Дени така се зарадва на надписчето на свирката
Яна ли го е писала? Сиренце, "Часовник" я имаме на друг диск, но никога не се е радвала на такъв фурор, тази вечер Ади иска да я слушаме около 50 пъти, накрая я оставих да се върти само тя, може би около час Ади си тананикаше
Дени оцени повече книжката и стихчетата, първо я разгледа цялата, а после я четохме за "лека нощ". Благодаря ви
не може да и се сърдим защото вече всеки поема на някъде и аз до скоро не влизах и не се отчитах малкия така си порасна
какво меню имахте за рожденния ден, стоя и мисля какво да е
пускайте по някоя снимка да ви се радваме на рожденниците 



Много жалко, че е болничък - бързо да оздравява! 

Ще пиша след нашия рожден ден как е минало и какво е било, живи-здрави.
Вярвам, че публикуваното тук ще бъде полезно на всички!
благодаря за труда и да префасонираш за нас! Обаче, това, което мен ме интересува, го няма
. Чудя се защо дете, което може свободно да се изразява с изречения (свободно за възрастта си де), не казва ДА и НЕ. Вече казва де, но не ги ползва редовно.

Препоръчани теми