VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 398
  • 4 970
# 1 605
Памела ме очарова! Много ми се видя скромна, естествена, непринудена. Ники дори не ми се коментира, такава излагация...чак на мен ми стана неудобно.. ooooh!
И мен също! Дори каза, че е чела за България, ама някои тук май не са чули
и разбрали, та я пратиха да чете Уикипедия.
Mr. Green
За сега се държи доста адекватно жената, за разлика от...
Също ми е интересно нашите ВИП-ове и ВИП-ки дали поназнайват
английски поне да си поразменят по някоя дума с нея или само ще я
мерят с поглед отгоре надолу и през следващите дни. Rolling Eyes
Памела - Колко дни сте тук?
Къци - Един
Памела - А, значи още не сте се изпокарали Joy

Аз това го написах, изцяло като майтап, понеже не очаквам за тридневното й участие или колкото е там, да научи всичко за нас и отлично да се подготви по темата. Laughing
Виж целия пост
# 1 606
ю

Тогава не и следях,аз от 3 години и нещо съм във форума,ма тука много интересно  Crazy Party Party Party



КупонЯ е на 6 тук! Колкото бях ядосана, като влезнах преди час-два, толкова сега ми е весело и спокойно.  newsm68

Виждам Hug Hug Hug,отколкото в къщата  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 607
Колко време ще продължи формата?
Виж целия пост
# 1 608
Много ме изкефи Памела А., яко се издразних на Ники Кънчев, то па бива да няма какво да каже, ама поне да спре да дрънка и глупости добре щеше да е Tired
Виж целия пост
# 1 609
Фънки не се ли хвалеше,че бил отслабнал много, аз не забелязах.

Е как не забеляза, че той преди беше двоен..поне едно 25 кг е свалил Laughing
17 кг. Имаше из съботните вестници интервю с него. "Остлабнах със 17 кг., защото ми е кеф", рече той.
Виж целия пост
# 1 610
Мерси, че споделихте за мисията  Heart Eyes

Според мъжа ми - потресаващо е отслабнал, той го одобри  Peace аз повече щъках и слушах  Mr. Green много не съм гледала  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 611
Е,предполагам простотиите на Кънчев са по сценарий,но все пак си беше излагация.
Виж целия пост
# 1 612
   Аз късно пуснах и малко го мернах.
Виж целия пост
# 1 613
Не гледах....та с какво се е изложил Кънчи?
Виж целия пост
# 1 614
Аз сега им прегледах визитките и интревютата на сайта и съм озадачена от журналистката Колтуклиева (която признавам си за първи път чувам и виждам)... На въпроса: "Как се отразява медийната слава на личния ти живот?" тя е отговорила и това: "Вече не смея да готвя за дъщеря си и съпруга си, за най-близките си приятели, защото се боя да не им навредят сложелатели, които са в конфликт с мен или не приемат позициите ми." Какво общо има готвенето с нейните "сложелатели"??? Да не говорим, че ако е запазен оригиналният правопис, направо да си хвърля дипломата, човек, който се титулова, като добър репортер не е нормално да пише с толкова много граматически и стилистични грешки...
 
А и видях, че Владко бил женен... Пък не чух такова нещо при представянето му, нито нещо споменава за съпругата си.
Виж целия пост
# 1 615
От визитката на Соня Кукуто: възраст: Пълнолетна. Някъде по средата между Джъстин Бийбър и Лили Иванова   ooooh!
Виж целия пост
# 1 616
Не гледах....та с какво се е изложил Кънчи?

и аз съм изпуснала това  Embarassed
Виж целия пост
# 1 617
Не гледах....та с какво се е изложил Кънчи?

Гледаше кака Пам като пресисал, пита я дали бюстът и е застрахован и разни такива.
Виж целия пост
# 1 618
Цитат
"Булгар, булгар", викаше Ники Кънев пред Памела Андерсън, малко преди да зададе брутално тъп въпрос и да ядоса световно известната блондинка. Е, пак сме номер 1 ... по простотия. Едва ли много хора по света са си позволявали подобни държание пред Памела Андерсън, след като тази вечер Ники Кънчев успя да я ядоса до толкова, че да я накара да му обърне гръб и да си тръгне от сцената. Кънчев първо зададе крайно неуместния въпрос дали е спряла със секса, а после реши, че е уместно да говори за гърдите й. Блондинката се обиди, че след като са й загубили багажа на летището и я оставиха без преводач, се налага да търпи и подобни подмятания, които бяха спестени на българските плеймейтки например. В последствие тя бе на косъм да се пребие в необезопасено препядствие по пътя към къщата на Биг Брадър, а за капак изпратеният да я посрещне Къци Вапцаров не разбра, че Андерсън иска той да я пренесе на ръце над пясъка и тя трябваше да нагази с токчетата си в мокрия пясък в къщата.

ot FB
Виж целия пост
# 1 619
Ники Кънчев се държа абсолютно идиотски тъпо, като селски бек,който вижда за първи път толквоа красива жена пред себе си. Оглеждане от глава до пети, вторачване в бюста, чакна Памела й стана неудобно. Въпросите му бяха под всякаква критика, не мога да разбера той уж се има за нещо, а... много се изложи, много. Досрамя ме, че за Памела това е едно от основните й впечатления за България и българските мъже. Той я обиди не само като звезда, но и като жена с това си пошло поведение.

Памела - не съм й фенка, но изглежда много добре, държи се много нормално и земно. Не знаех, че има 2 деца.

Фънки е отслабнал доста, но е забравил да си подмени гардероба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия