VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 400
  • 4 970
# 1 635
  Памела май си е в покоите, никой нищо не споменава за нея, сигурно са им казали да не говорят.

Да, или в Шератон във ваната  на някой апартамент Wink  аз мисля, че вече са я извели от къщата ... Ще я покажат още два-три пъти на аудиторията  може би, и айде обратно в LA

и аз така си мисля  Peace
Виж целия пост
# 1 636
  Памела май си е в покоите, никой нищо не споменава за нея, сигурно са им казали да не говорят.

Да, или в Шератон във ваната  на някой апартамент Wink  аз мисля, че вече са я извели от къщата ... Ще я покажат още два-три пъти на аудиторията  може би, и айде обратно в LA
Има си хубава спалня, защо да се разкарва до София и обратно до Нови хан.
Виж целия пост
# 1 637
Ето още един нов сайт за гледане на живо.Засега всичко е нормално и със звук

http://bg.twitch.tv/martyvily
Виж целия пост
# 1 638
Памела ми хареса много. Много земна и готина.

Вярвате ли, че багажа и е изгубен? Ако е истина - това е супер тъпо!
Тази Аксиния ме дразни много, кво го дири вътре? Нито е ВИП, нито е свършила нещо значимо, освен снимките и за Плейбой..айде и Златка не е свършила нещо по-значимо, но поне е скандална,актуална и интересна..а Акисиня какво е?

В момента гледам от едно място , без звук..  Моткат се от кухнята в хола, а Памела не я виждам? Къде е ?

http://kidscotv.ovo.bg/index/vip_brother/0-7
Тук има и звук.


Мерси!
Виж целия пост
# 1 639
Доста е спокойна обстановката засега. В предишните Брадъри се запиваха доста и вършеха бая простотии. ooooh! Харесват ми.  Peace
Виж целия пост
# 1 640
А къде отиде Памела? Явно си е легнала
Това е запис от снощи и аз сега разбрах Laughing
Виж целия пост
# 1 641
Много сте забавни. Смях се с глас на някои от постовете ви

Памела ми направи приятно впечатление. Земна, усмихната. Изглеждаше нервна, но все пак голяма част от съквартирантите владеят до някаква степен английският език и ще се разбират. Колкото до това да прочете нещо за България - та тя е за 3 дни затворена в къща с някакви си "звезди"! И да отвори Уикипедия какво да прочете и запомни, че да го сподели. Всички актьори, които идват в България и снимат със седмици пак нищо не знаят, а тя още по-малко й трябва.

Доста е спокойна обстановката засега. В предишните Брадъри се запиваха доста и вършеха бая простотии.


Държат се на положение. Хамериканска звезда спи в другата стая все пак. Laughing
Виж целия пост
# 1 642
А къде отиде Памела? Явно си е легнала
Това е запис от снощи и аз сега разбрах Laughing

Аз го гледам на живо Simple Smile ама памката я няма Simple Smile
Виж целия пост
# 1 643
Момичета, дават ги по Нова.
Виж целия пост
# 1 644
В момента по Нова дават записи от снощи.
Виж целия пост
# 1 645
В момента дават Ники Мартинов и Мариана Попова и оня Юлиян. Говорят за цигари.
Виж целия пост
# 1 646
и аз ги гледам по Нова,за това казах,че Памела я няма,но сега погледнах и на живо я няма,а ми беше интересно да я видя как се адаптира към обстановката LaughingНо явно е много уморена и се е оттеглила в покоите си Joy
Виж целия пост
# 1 647
Ето още един нов сайт за гледане на живо.Засега всичко е нормално и със звук

http://bg.twitch.tv/martyvily

Това в чужбина не се отваря.
Виж целия пост
# 1 648
Почнаха зодиите Grinning. Журналистката се оказа нумероложка и сега смята нещо
Виж целия пост
# 1 649
Отваря се,само почакай малко да зареди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия