VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 390
  • 4 970
# 1 695
много интересен разговор за рок беше  Peace
всички си легнаха, без фънки, и аз потеглям към леглото
Виж целия пост
# 1 696
Да, интересно беше, а 'лошият' Фънки предложи на Влади да затворят та да не му е студено. Сега мие чинии, Юлиан искаше да му помага, ама Фънкито му каза 'Изобщо не се притеснявай, аз ще ги измия'  Laughing . Знаех си аз, че има позитивна страна.
Виж целия пост
# 1 697
браво на пича! вдигна цялата маса и изми всичко, та чак скърцаха чашите  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 698
Според мен въобще не е "лош". То му личи при общуването с останалите. Wink И аз имам същите проблеми със спането като него. Tired
Виж целия пост
# 1 699
Да, и масичката забърса Grinning . А Влади е толкова гнусен...на дивана, с дрехите, завивката му се търкаля по пода и обира всичката мръсотия. Не се къпел по 2 седмици, а спи на общия диван, после хората ще сядат там...гнусотия  Sick .

Според мен въобще не е "лош". То му личи при общуването с останалите. Wink


И за това и аз го написах в кавички Grinning .
Виж целия пост
# 1 700
Чак ми е мъчно за Фънки. Мен ще ме избие на лудост ако толкова нощи нямам к'во да правя. Дано поне книжки си е взел. Confused
Виж целия пост
# 1 701
До сега Фънки седя в хола. Сега като призрак отиде в спалнята да ляга. Явно има проблем със заспиването.
Виж целия пост
# 1 702
Някой сподели този линк по-назад в темата:
http://www.own3d.tv/BULGARIANSTREAM
Много добре се вижда. Дано не го спрат.
Виж целия пост
# 1 703
  Памела май си е в покоите, никой нищо не споменава за нея, сигурно са им казали да не говорят.

Да, или в Шератон във ваната  на някой апартамент Wink  аз мисля, че вече са я извели от къщата ... Ще я покажат още два-три пъти на аудиторията  може би, и айде обратно в LA
Има си хубава спалня, защо да се разкарва до София и обратно до Нови хан.

е, аз не мисля, че службите за сигурност /предимно американските/ биха я оставили да спи в заграден двор на средата на нищото ... след атетантите в Бургас  Peace
Виж целия пост
# 1 704
Едва ли някой ще си прави труда да атентира Памела  Joy
Виж целия пост
# 1 705
Къци в момента играе гимнастика, останалите спят.
Къци цели 20 лицеви опори направи.
Размърдаха се и някои други - Аксиния обяснява,
че не е спала изобщо, защото й било много
ексайтнато, а Ники й отговаря, че на него му е
много стерилно. Фънки влезе в банята.
Аксиния се смее на упражненията, които прави
Къци и си сипва алкохол. Кристина и Никол също
станаха и гадаят колко е часът. Синоптичката
почти улучи - каза, че е поне 8ч.
Виж целия пост
# 1 706
Включвам се и аз в темата.
Къци успешно си стои на главата вече 10 мин. Аксиния си пие уиски в 8 сутринта!
Виж целия пост
# 1 707
От сутринта алкохолец, а?  Laughing Щом го умеят.  Laughing
Виж целия пост
# 1 708
Аксиния го използва за приспивателно.
Виж целия пост
# 1 709
Sopfia L.
  bouquet  bouquet  bouquet
благодарско за коментарите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия