VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 397
  • 4 970
# 1 755
В чата на own3D един човек предполага, че ще се оправи, защото и през нощта е давало някакви бъгове. Дано е така. Laughing
Виж целия пост
# 1 756
От визитката на Соня Кукуто: възраст: Пълнолетна. Някъде по средата между Джъстин Бийбър и Лили Иванова  ooooh!

Не знам на колко години е жената , но сефте я виждам и чувам , прилича ми на Марта Вачкова и в този ред на мисли бляк  Sick и за двете , гласувам да я изгонят първа  Mr. Green

От снощи ме гризе да коментирам , наште звИздИ гат Пам влезе в къщата попадна под обстрел от думи как току що наште се били върнали от щатите и накрая Памито рече ама аз уж в България дойдох пък то на всички са Хамериканци  , много се издразних  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 757
Соня еди-коя-си (нямам намерение да помня как точно се пишеше правилно) ходи и прави някакви масажи на всички. Сега започвам да се присещам, че я бях засичала да обяснява, че има по-специални способности Crazy
Виж целия пост
# 1 758
Не гледах, защото бях до късно на работа и хванах само момента, в който Пам влезна в къщата...И нашите като невидели  Crazy
Винаги много ми е било странно като почнат българите веднага да обясняват на чужденците, колко дрееееевна била страната ни, като почнат да им бучкат едни носиики, черджета и хурки...
Виж целия пост
# 1 759
Изненадах и себе си, гласувайки за Фънки.  Laughing Маме, направо ще си изгриза ноктите от любопитство.  Hug
Соня Колтуклиева я виждам за първи път и определено първото ми впечатление не е добро.  ooooh!
Виж целия пост
# 1 760
Багата с това мълчание може да си откара до финал, така няма да влиза в пререкания,че ако му е слаб ангела, току отвинтил главата на Юлиян или някой друг ако му досади.Току излезли прави с изтеклата информация, че той печели формата.
Памела се държа като на интервю снощи-седна подобаващо,направо като урок как да седим с къси поли, не като Бонка първата вечер, с тази тясна къса рокля и възглавницата в скута й цяла вечер. Нашите ВИП-ки как я гледаха жената със зяпнала уста, милите, колко ли й завиждат.
Соня Култуклиева като е толкова велика журналистка, защо не сме я чули до сега или аз съм проблема е в мен?
Виж целия пост
# 1 761
Винаги много ми е било странно като почнат българите веднага да обясняват на чужденците, колко дрееееевна била страната ни, като почнат да им бучкат едни носиики, черджета и хурки...
Че какво лошо има- аз ако ида в Мексико да речем, няма да имам нищо против да ми подарят едно сомбреро напр.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 762
Винаги много ми е било странно като почнат българите веднага да обясняват на чужденците, колко дрееееевна била страната ни, като почнат да им бучкат едни носиики, черджета и хурки...
Че какво лошо има- аз ако ида в Мексико да речем, няма да имам нищо против да ми подарят едно сомбреро напр.  Mr. Green

Ми няма лошо, ама веднага с влизането  Crazy
Виж целия пост
# 1 763
Сигурна съм, че Памела е идол поне на Златка, все пак и двете са Мис Плеймейт. Само че, едната е на светлинни години пред другата  Grinning
Багата може и да се притеснява от другите в къщата. Той от там познава само Златка. Докато другите се познават малко повече или поне са се виждали на повече "хай лайф" събития  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 764
Соня еди-коя-си (нямам намерение да помня как точно се пишеше правилно) ходи и прави някакви масажи на всички. Сега започвам да се присещам, че я бях засичала да обяснява, че има по-специални способности Crazy

да, не е сама жената , поне трима са в нея  Crazy
Виж целия пост
# 1 765

Винаги много ми е било странно като почнат българите веднага да обясняват на чужденците, колко дрееееевна била страната ни, като почнат да им бучкат едни носиики, черджета и хурки...

 Joy


Соня еди-коя-си (нямам намерение да помня как точно се пишеше правилно) ходи и прави някакви масажи на всички. Сега започвам да се присещам, че я бях засичала да обяснява, че има по-специални способности Crazy

да, не е сама жената , поне трима са в нея  Crazy

то като психиатрична клиника е вътре.
мен ще ме е страх да замръквам с толкова откачалки под един покрив  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 766
Обаче всички откачени идват от Щатите!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 767
Сигурна съм, че Памела е идол поне на Златка, все пак и двете са Мис Плеймейт. Само че, едната е на светлинни години пред другата  Grinning
Багата може и да се притеснява от другите в къщата. Той от там познава само Златка. Докато другите се познават малко повече или поне са се виждали на повече "хай лайф" събития  Simple Smile

Багата със сигурност още не е преживял това, което му се случи. Все пак той до преди месец, два беше на смъртно легло! Но щом се е навил да участва - ще се поотпусне!

Златка да вземе да понаучи нещо от кака си Пам. Плейбой зайчетата са сладки, мили, финни, наивно глуповати, а не груби коне, с каруцарски език и претенции за голям интелект!  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 768
Багата може и да се притеснява от другите в къщата. Той от там познава само Златка. Докато другите се познават малко повече или поне са се виждали на повече "хай лайф" събития  Simple Smile
[/quote]

Или пък трудно му тече мисълта на момчето Peace
Виж целия пост
# 1 769
Памето не ме възхити, но е доста приятна и естествена. Ники Кънчев се държа ужасно и си го получи от нея. От новите харесвам Орлин и то доста. Сладур е, пък и много таланти има момчето. Аксиния не ми е любимка, но не ме и дразни, симпатяга е. Фънки ми е крайно неприятен, дано не се държи грубо. Тая Соня някоя си, ми е много превзета и злобна. С Патрашкова  ще има кълване. Двете са змии от един калибър, ще се изпокарат. Харесва ми, че в къщата има повече поп певци, отколкото фолк певици. А и Бони като представителка от фолк жанра е симпатична. Можеше да вкарат Андреа или Галена. Sick
Участниците са ми интересни и продължавам да симпатизирам на Къци. Беше много миловиден вчера с посрещането на Памела. Нещо средно между дете и джентълмен. Кефи ме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия