VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 398
  • 4 970
# 1 830
  Фънки вика за Памела : Тя не знае,че всички я чакат да се махне, та да си ходим в две тоалетни.
Виж целия пост
# 1 831
 Фънки вика за Памела : Тя не знае,че всички я чакат да се махне, та да си ходим в две тоалетни.
hahaha hahaha hahaha hahaha
Съвсем обикновено облечена е. Доколкото видях, е с някакви къси панталонки и потниче.
Виж целия пост
# 1 832
Много харесвам Никол, но май и тя ще се окаже една обикновена кифличка.  Grinning
Аз пък изобщо, но всеки си има мнение  Hug.
От Аксиния съм приятно изненадана - естествена е, свежа някак си, беше много откровена при влизането си.
Виж целия пост
# 1 833
Тая Никол ми падна в очите след интервюто, което дадоха заедно с майка си за ЕВА:
http://eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8-%D … %D0%BD%D0%B0.html
Виж целия пост
# 1 834
Много харесвам Никол, но май и тя ще се окаже една обикновена кифличка.  Grinning
Никол е направо козунак, то едно тупиране и пърхане с миглички  Stop
Виж целия пост
# 1 835
Къци и фризьор ли бил?! hahaha
Виж целия пост
# 1 836
Тая Никол ми падна в очите след интервюто, което дадоха заедно с майка си за ЕВА:
http://eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8-%D … %D0%BD%D0%B0.html

 Sick
Виж целия пост
# 1 837
Аз Никол много я харесвам като визия. Харесвах я като цяло до "Черешката на тортата" - там ми направи впечатление на силно тънкообидна и непрекъснато стремяща се да се докаже, че тя е права. Може да е от младостта й, но това не ми допадна.
Виж целия пост
# 1 838
Къци и фризьор ли бил?! hahaha
Къци ме кефи все повече и повече Mr. Green
Виж целия пост
# 1 839
Фънки дали успя с мисията си ?
Напъвам се да харесам Къци ,ама нещо не става .
Много е стреснат и скован .
Виж целия пост
# 1 840
Аз Никол много я харесвам като визия. Харесвах я като цяло до "Черешката на тортата" - там ми направи впечатление на силно тънкообидна и непрекъснато стремяща се да се докаже, че тя е права. Може да е от младостта й, но това не ми допадна.

Много точно. Именно там ми падна в очите. Имам колега, който й е бил съученик от 1-ви до 4-ти клас. Каза,че оттогава си е такава--родителите й я записвали на какво ли не, а тя си е била така надута от малка.
Виж целия пост
# 1 841
Този Юлиан ми размле главата с неговите приказки - само него ли ще слушаме? Confused
Виж целия пост
# 1 842
Къци и фризьор ли бил?! hahaha
Къци ме кефи все повече и повече Mr. Green
+1
Виж целия пост
# 1 843
Памелката - наистина очаквах да се появи по подобаващ бляскав начин - със секси рокля с дълбоко деколте и цепка, големи коси и развяваща букли, и голяяямата си усмивка. Но не би. Много скромна беше. Поне откъм прическа можеше да се постарае, защото сухата й перхидролена косичка стоеше като несресана.................

Peace

Много пишат, държала се като професионалистка.Е, къде го видяхте тоя професионализъм?    newsm78
Появи се с плажно роклЕ, с каквото най-вероятно движи из къщи, с прическа "сега ставам от креватЯ" и влезе във ВБ, все едно отива в кенефа......
Това ли е представата ви за професионално поведение ?    Laughing
Ако беше нЕкоя наша "звезда", щяхте да я разкостите от критика.Ама нали е Памелчето.....    Joy

Виж целия пост
# 1 844
Тайна след колко време се получава потвърждаващият код за гледане на живо от сайта на ВИП БРАДЪР
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия