VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 299
  • 4 970
# 2 070
А така мисия да вечерят с Памела на свещи  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 071
сега им обясняват новата мисия да се държат добре с нея, да се чуства добре, да флиртуват с нея, да я обгрижват: лично мое мнение не е нужно да им е мисия, а нормално да го правят, да им дойде отвътре... ама... уффф и наградата била вечеря с нея на свещи  newsm78
Виж целия пост
# 2 072
Нищо против нямам Пам, даже противно на очакванията ми изглеждаше и се държеше добре. Но не мога да разбера пък кое и е толкова ВИП на нея? Rolling Eyes Участвала е в един сериал преди 20 г., разсъбличала се е, домашно порно и дотам. Въобще не я възприемам за някаква звезда. Embarassed

И аз не съм и голям фен, обаче дали не е звезда, а?  Wink

45 100 000  Peace


За мен звезда означава да имаш някакъв талант и да си известен с него. Това да си известен с тялото си и силиконовите си гърди... не го приемам. Но няма значение, това си е моето мнение. Сигурно и това е талант. Peace

Мисията ми се струва много тъпа. Tired
Виж целия пост
# 2 073
 Wink
Виж целия пост
# 2 074
Ми извинявайте ама нашите я посрещнаха вчера много студено. Навън им нагласиха масички и барчета за парти, а те се държаха толкова тъпо с нея, че тя си легна.
Явно е останала с доста кофти впечатление от нашите звИзди.
Виж целия пост
# 2 075
Онлайн вижда ли се някъде това риалити?
Виж целия пост
# 2 076
Във всеки случай Памела е повече звезда от нашите "випове".
Виж целия пост
# 2 077
Вярно ли, че Пам е излязла?  newsm78
Виж целия пост
# 2 078
Ми извинявайте ама нашите я посрещнаха вчера много студено. Навън им нагласиха масички и барчета за парти, а те се държаха толкова тъпо с нея, че тя си легна.
Явно е останала с доста кофти впечатление от нашите звИзди.

и аз така си мисля, явно не приемат по- голяма звезда от тях  Joy , пък и след издънката на Ники Кънчев и изобщо с обстановката по посрещането й, трябва някак да й се реваншират. Малееееее обаче са ебати селяните събрани там, направо като ги слушам ми стават адски антипатични  #2gunfire
Виж целия пост
# 2 079
http://www.ustream.tv/channel/baybradur

Аз надничам тук, но насича.
Виж целия пост
# 2 080
Добре, че нямам звук!  Laughing

http://www.ustream.tv/channel/baybradur, ето сайта за гледане.
Памела не е излязла/избягала!
Виж целия пост
# 2 081
аз гледам тук и грам не забива http://www.ustream.tv/channel/spicestream
Виж целия пост
# 2 082


МЕрси, миналата година добра душа разпращаше някакви линкове на лични..
Но аз като чета участниците , освен Памела Андерсън и  Къци други не са ми познати.
Виж целия пост
# 2 083
офф, направо ме е срам да ги слушам, абсолютни прошляци  Sick
Виж целия пост
# 2 084
Тия се убиха да мият чинии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия