VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 254
  • 4 970
# 2 175
Ето какво пише в страницата на списанието във ФБ:

''От главния редактор
Уважаеми колеги, моля работете професионално и когато четете хумористични сайтове, не ги приемайте за истина. В самото начало neverojatno.com казват
"Бъзикилийкс – Истината такава, каквато можеше да бъде!?" Бъдете професионалисти и не реагирайте като новобранци. Ако имаме интервю с Памела, то ще го четете в HELLO! България, но ние нямаме!!! Много несериозно е да се искате коментар на художествена измислица!''
Виж целия пост
# 2 176

Не вярвам, че е истинско това интервю.

И на мен ми звучи измислено.
Виж целия пост
# 2 177
Не. Поне аз себе си не намирам в този текст.  Но поне се позабавлявах с нечии "умотворения".  Laughing



И аз мисля, като Корина, но го намерих във ФБ , сайта на "Свободно слово". И ми стана обидно ако е истина.
Виж целия пост
# 2 178
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...

Много развинтена фантазия има този, който е писал статията  Joy
Виж целия пост
# 2 179
Оооооооооо.....Авче.....неизвинени ти писахме до сега....... Hug
Виж целия пост
# 2 180
http://www.ustream.tv/channel/baybradur

Гледам си във Vbox7 клипче и  чувам женски глас "А ние пък пи**аме на двора".  Joy Joy Joy Joy
Т.е. включи се прякото предаване.  Crazy
Виж целия пост
# 2 181
Оооооооооо.....Авче.....неизвинени ти писахме до сега....... Hug

Ще си ги извиня сега, с присъствие...тоооолкова, че да ви досадя. Mr. Green Hug

Защо Константинов е ядосан?
Виж целия пост
# 2 182
жалко, че не обръщат внимание на Памела А. Да нямаш какво да кажеш/ попиташ жена като нея значи че си или много злобен, или малоумен...................
Ами...значи аз съм злобна или малоумна.
Ама , честно, хич не се сещам какво да си говоря със силиконова перхидролка, станала известна с цици и филм, сниман преди ......20-на години.Дори не съм го гледала.
Единственото, което съм чела за нея, че мъжът й здраво я налагал и тя го изгонила.Това ли да я питам:"По колко пъти на ден те млатеше мъжО?"     Laughing


Ами наистина, какво да си говорите, мащабите са ви различни. Космическо различни, да го кажем така.
Виж целия пост
# 2 183


Защо Константинов е ядосан?

От това, което аз хванах, май някой бил казал на Пам, че сме имали външни тоалетни и той се изнервил, защото го е срам да се споделят такива неша на чужденците.
Виж целия пост
# 2 184
Момичета, извинявам се, че малко се отклонявам от темата за Пам, но днес чух адекватно обяснение за присъствието на Соня /така ще я наричам, твърде безинтересна е , за да си правим труда да й пишем фамилията/. Та понеже Кристина Патрашкова е твърде антиправителствено настроена, а тази дама е в "другия лагер", т.е. да не излезе предаването ВИП Брадър , че е против Бойко
Виж целия пост
# 2 185
Четох малко във фейса на ВБ......Хората масово са недоволни от платените услуги и това, което дават по ТВ и сайта(по-скоро не дават) ooooh! ooooh! ooooh!.......
Виж целия пост
# 2 186
т.е. да не излезе предаването ВИП Брадър , че е против Бойко
Laughing Laughing Аууу, сакън. Ще го спрат.  Joy

Безинтересната Соня на такава тема подхвана , че... Ми стана адски интересна. Макар, че темата е доста изтъркана й се кефа.
Виж целия пост
# 2 187
Те пък в САЩ,все едно не са имали външни тоалетни.Даже сега сигурно имат някъде.Я някоя ферма,я някои амиши.
А с Памела все може да намерят какво да си кажат.От някое простичко нещо могат да започнат"Кои страни си посетила" например,и то ще тръгне разговорът и към други неща.
Аз ако бях там и можех да говоря английски свободно и без особени притеснения,щях да отида да и обърна внимание.
Виж целия пост
# 2 188
http://www.ustream.tv/channel/baybradur И аз от тук гледам.Изобщо не ми прекъсва и качеството е 6. Peace

Аз пък ще се включа в защита на Ники Мартинов. Мен много си ме кефи и изобщо е го намирам за лицемерен.Съвсем спокоен и уравновесен ми се вижда като човек и още от "Сървайвър" си ме кефи. Peace
Колкото до дали човек трябвало да знае английски или не,ами не е длъжен,но като водещ на такова шоу,посрещащ англоговоряща звезда,просто си е тъпо.  Wink
Виж целия пост
# 2 189
И пропаднала нация сме били Twisted Evil

http://kushtovnica.com/interview/10453
А аз не мога да смогна да ви изчета...

Много развинтена фантазия има този, който е писал статията  Joy
Там си пишат фантазиите разни откачени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия