VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 361
  • 4 970
# 4 305
..и аз гледах как се синее ...

Нали! Mr. Green
Виж целия пост
# 4 306
мисията на Къци ме кефи  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 307
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 308
Аз простекелите ги различавам сред белите в групата.
както и в другите випове , чалга звездите изглеждат семпли и простодушни хорица всравнение с останалите.
Особено ми се откроява тази с очилата, която във визитката си съобщи, че ще се бори с чалгата се проявява като мега-простакеса.

Къци на мен ми е симпатичен - интелигентен човек , групов играч , неконфликтен.
Чак ми залипсва в телевизията:)))
Виж целия пост
# 4 309
Абе тая Мариана дали няма циганска жилка?

Хехех, и аз това забелязах. От Марияна, Златка, Бонка и Патрашкова е друдно да се определи коя е циганката, само по външни белези.
Виж целия пост
# 4 310
Имате ли идея, защо предаването цензурира думата "цигани"?
Приема се за обидна дума,също и мангал,от ромите.
Виж целия пост
# 4 311
какво го правят Къци?
Виж целия пост
# 4 312
Абе тая Мариана дали няма циганска жилка?

Хехех, и аз това забелязах. От Марияна, Златка, Бонка и Патрашкова е друдно да се определи коя е циганката, само по външни белези.

Може да дадат кръв, и да видите кой става, и кой не;)
Виж целия пост
# 4 313
Ееее, Къцко го препекоха повече от Николета Лозанова, пардон Божинова.  hahaha
Виж целия пост
# 4 314
Абе тая Мариана дали няма циганска жилка?

Хехех, и аз това забелязах. От Марияна, Златка, Бонка и Патрашкова е друдно да се определи коя е циганката, само по външни белези.

Може да дадат кръв, и да видите кой става, и кой не;)


И на мен ми прилича на циганка, дори повече от Бонка.
Виж целия пост
# 4 315
Ники е много досаден, как само заяжда Бони за тена й
Виж целия пост
# 4 316
Хахахах умрях от смях. Това беше много мило от негова страна въпреки, че не му беше приятно ама се справи супер. Многоо сладурско. Laughing Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 317
Това измива ли се, Къци сега ще пуска боя  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 318
а този тен как "пада"
Виж целия пост
# 4 319
Аз не мога да разбера защо като някой спечели предишно реалити и това веднага го прави ВИП. Също като Здравко и Христина, сега и тоя льольо Николай????? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия