VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 649
  • 4 970
# 795
Ами  4-ма утре и 5 по нататък.
Тази Соня не я знам, но сега разгледах снимки и мисля, че в колажите, едно око е нейно.
Освен утре да влязат Фънки,Орлин,Люси,Соня + Памела?!
Ако не ни преметнат пак с Памела де. Grinning
Виж целия пост
# 796
Нали и Ласкин се очакваше? Flutter
Виж целия пост
# 797
Не го откривам в колажите... Simple Smile Сигурно по нататък. То много хора се очакваха, но мен честно казано ме изненадаха с Никол, Бони и Къци.

Любо Ганев уж също се очаква.
Виж целия пост
# 798
Вярно! И Галена бяха казали. Не, че е голяма загуба. Mr. Green И мен ме изненадаха с Никол, Бони, Къци, но и Ники, мислех, че са само слухове за него.

Може утре да вкарат 4-мата и Памела, а след това още 5-ма или 4-ма, зависи дали има въпросителна за Памела, и да започне играта. Grinning Не ми се вярва да слагат въпросителни за гост-звездите, които ще стоят само няколко дни. Wink
Виж целия пост
# 799
Галена отрече. Simple Smile

Иначе забелязвам, че таз годишните съквартиранти са нещо много скромни. В предишните издания, поливаха цяла вечер с алкохол и аху иху.
Сега гледам Патрашкова, Багата и Ирен, увили се като буби  и спят.
Владко легнал на дивана в хола с дрехите си и халат върху тях и милва кучето.
Мисля, че всички си легнаха..пълно спокойствие в къщата в това издание, май няма да има алкохолни изцепки. Laughing

Е, зависи дали ще влязат Ганев и Фънки.Хаххаха
Виж целия пост
# 800
Нещо не разбрах за спалните помещения, да не са общи? newsm78 То всъщност май е само едно голямо. Thinking
Виж целия пост
# 801
Мне, Кънчев каза 4 родни звезди, но не броеше Памела, отдолу квадратчетата бяха 5, едното вероятно за Памела.

Ласкин нямало да влиза, вчера го прочетох, Галена също няма да влиза. Спекулираше се още за Любо Ганев, Маша Илиева и Юлиана Дончева, може те да влязат по натам.
Виж целия пост
# 802
И на мен така ми се струва. В предишни издания май бяха 2 спални помещения. А сега изглежда 1..как събраха толкова легла по персон и половина в една стая, не знам.Но в интерес на истината не открих никакви снимки в интернет на спалните.


Ееее..Ласкин в комбина с Фънки и Патрашкова и още 1-2 подобия на Златка и щеше да стане нещо страшно вътре. Grinning
Виж целия пост
# 803
Ласкин и Никол ще бъде интересно. Те са стара "любов". Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 804
Еее..ама тогава трябва и Светлето, че да е пълно триото. Да речем, че Златка може да я замести.Като гледам са на един акъл. Laughing
Виж целия пост
# 805
Ех, жалко за Ласкин. Искам Орлин и Фънки. Патрашкова спомена, че може да влезе някой с по-голяма маса. Mr. Green Ама може и за Любо Ганев да става въпрос. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 806
А за каква Лили говореха newsm78 или е почнало да ми се причува вече Laughing . Май очакваха да влезе някаква Лили...
Виж целия пост
# 807
Лили май е кучето на сина на Данаилов. Laughing
Виж целия пост
# 808
Аз лично се надявах на повече спортисти вътре. Някак си се нагледах на ТВ и музикални лица.С нищо не ме изненадват.

Лили е кучето на Владко.По-точно Лиляна - кръстена на бабата на Владо. Simple Smile Другото куче е Манго. Те са новата реалити двойка.
Виж целия пост
# 809
Май още един домашен любимец трябва да влезе. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия