VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 542
  • 4 970
# 1 260
А той Манго къде е? Само Лилито дават камерите. Да не го е завряла в някой ъгъл кучката Mr. Green
Виж целия пост
# 1 261
А като първа клюкарка да питам, Орлин и Яна още ли са заедно? Flutter
Не знам , ама като говореше за нея,каза "гаджето   ми" , а не бившето ми гадже
Виж целия пост
# 1 262
Орлин - позитивен,  ненатоварващ, Фънки си е простак, но умен простак - в пъти по-интелигентен от Къцито, дето било чело много напоследък ...   него чакам да чуя какво ще приказва,  когато му се изчерпят заучените реплики  от книжките.
пп. жената котка цена нямаше да има, ако беше автомобил - с това широко окачване  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 263
Banshee,  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 264
А като първа клюкарка да питам, Орлин и Яна още ли са заедно? Flutter

Ми той си каза,че има приятелка Яна с която се е запознал в танцувално шоу,та  Mr. Green
Ти не слушаш ли бе,Бебе или само точиш лиги  Mr. Green Joy Joy Joy

Ти как мислиш? В комбинация с прекрасния глас...
Виж целия пост
# 1 265
А гащите къде са или да не питам  Crazy Joy Joy Joy

Коя е тая па  ooooh!
Виж целия пост
# 1 266
Орлин като се ухили и очаквам да извади паста за зъби от джоба си. Просто много естествено ще му се получи.
Виж целия пост
# 1 267
Тази за пръв път я виждам.  Shocked
Виж целия пост
# 1 268
Тая к'ва е бе? hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 269
Оуууууу, Соня Колтуклиева Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 1 270
Изпуснах, коя е тая?
Виж целия пост
# 1 271
Тая Памела да вземе да влезе вече, че аман. Голямо обявяване на пристигането на "мега звездата".
Виж целия пост
# 1 272
Орлин като се ухили и очаквам да извади паста за зъби от джоба си. Просто много естествено ще му се получи.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 273
Тази за пръв път я виждам.  Shocked

В какви отношения е с Патрашкова, знаете ли?
Виж целия пост
# 1 274
Тази за пръв път я виждам.  Shocked
И аз.....
Добър вечер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия