VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 532
  • 4 970
# 1 290
Оле, тая е луда.....
Виж целия пост
# 1 291
Снощи посред НОЩИ. Laughing Ех,тия ХАмериканци.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 292
За пръв път ѝ прочетох името тук. Не я знам коя е ама ми е изкуствена та дрънка.
„Ей да му мислят” .
Май се недолюбват с Кристина.
Виж целия пост
# 1 293
Няква репортерка си прави самореклама
Репортерка, омъжена много подходящо. Бойколюбка Laughing
Виж целия пост
# 1 294
Тази пишеше статии в "Уикенд" или "Шоу".
Виж целия пост
# 1 295
Чука ѝ канчето... и не са ѝ удобни обувките  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 296
Ох, каквито са ни ВИПовете, такава ни е и държавата......  ooooh!
Такъв ни е и Батманът  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 297
Аааа...  Stop Като я чух тази, изведнъж всички съквартиранти ми станаха много симпатични...
И на мен, рядко неприятно лице е тази леля.
Виж целия пост
# 1 298
Снощи посред НОЩИ. Laughing Ех,тия ХАмериканци.  Mr. Green

Мен пък на пук на всички ме изкефи. Цапната е в устата и ще направи шоу.
Виж целия пост
# 1 299
Спъва се в краката си  Joy Joy Joy
а сега и пясъка Joy
Виж целия пост
# 1 300
Каква е тая никому неизвестна, прекалила с лифтинга? Явно малко са били желаещите за вип брадър.

И вие за какъв подбор на участниците говорите, то схемата е "който се навие"...
Виж целия пост
# 1 301
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Егати превземацията... ooooh!
Виж целия пост
# 1 302
Тъкмо леко засрамена щях да си призная че тази Соня не я знам   щях да помоля някой да ме светене коя е тя все пак , а то се оказа че не само аз не съм я чувала
 И все пак -коя е тя?
Виж целия пост
# 1 303
Батман  Heart Eyes

А тая май получава повече сигнали и от Ирен и Владко.


+1 и за двете  Peace

Оооооо не може да мине по тоя пясък  smile3532 smile3532smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 1 304
"Аууууууууу, не съм те виждала от 30 години" хахахахаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия