VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 373
  • 4 970
# 1 875
А,ясно,щом си е такъв.Аз за сефте го виждам.Обаче не схванах това-някой го пита как си изкарва хляба и той каза "Не си го изкарвам",това какво значи?Мама го издържа?
Ами хората му го дават, приятелите му  Mr. Green мисля, че при Карбовски, не си спомням беше преди няколко месеца, когато ни го представиха. Ще потърся линк и ще пусна Peace

ето линк по-надолу в страницата има видео от участието му: http://www.-spam093-/171557/%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC … B8-%D0%B8-%D0%BD/
Виж целия пост
# 1 876
Ако мисията на Фънки е успешна - ще й дадът багажа!  newsm78
Виж целия пост
# 1 877
Ха-ха преди години четох статия, че Пам плаща на специален фризьор за да поддържа косата и така, че да изглежда неглиже. Представям си да я нападнат в къщата с гребенчета. Joy
Виж целия пост
# 1 878
Ако мисията на Фънки е успешна - ще й дадът багажа!  newsm78

Тогава Фънки няма да си мръдне пръста  Laughing
Виж целия пост
# 1 879
  Тия съвсем за тъпанари ни взеха с тоя загубен багаж и нов мъж Коко Динев.
Виж целия пост
# 1 880
"Синките" по ръцете са и белези по рождение  Peace
за тези над татуто й ли говориш-не знаеш,но можеха да ги позаличат малко,имаше и на другата ръка
Ако мисията на Фънки е успешна - ще й дадът багажа!  newsm78
аз никъде не чух,че мисията му е свързана с багажа на Пам newsm78
Виж целия пост
# 1 881
Сложили са пясък на входа за кучетата  Crazy

Дали наистина?! Доста глупаво да сложат точно пред вратата, че и защо пясък, а не трева.  Shocked
Виж целия пост
# 1 882
Ако може някой да помогне,платих си за гледане на живо но за момента нищо не виждам.Инсталирах всякакви кодеци и плеъри но не тръгва.Имал ли е някой такъв проблем.Благодаря Ви предварително
Виж целия пост
# 1 883
В 13.30 по Диема фемили.....

Колко плащате, за да гледате?
Виж целия пост
# 1 884
Сложили са пясък на входа за кучетата  Crazy

Дали наистина?! Доста глупаво да сложат точно пред вратата, че и защо пясък, а не трева.  Shocked

Момичетаааа, това е плаж.  Whistling Какъв плаж без пясък. Нали влиза спасителка все пак. Къде е морето / океана/.....вече е друг въпрос. А ако кученцата опикаят пясъка, да им честита миризмата.  Mr. Green То всъщност къде пишкат животинките.  Thinking
Виж целия пост
# 1 885
Сложили са пясък на входа за кучетата  Crazy

Дали наистина?! Доста глупаво да сложат точно пред вратата, че и защо пясък, а не трева.  Shocked

Според мен е за да е като "Спасители на плажа"  Peace

razel_dazel  Hug
Виж целия пост
# 1 886
Аз се учудвам на простотията на Златка!Самочувствие до Господ без грам интелект  Stop
Виж целия пост
# 1 887
Добре, де, ама нали тревата е изкуствена т.е. нямат избор освен в гаден пясък, който да внасят вътре.
Виж целия пост
# 1 888
Ха-ха преди години четох статия, че Пам плаща на специален фризьор за да поддържа косата и така, че да изглежда неглиже. Представям си да я нападнат в къщата с гребенчета. Joy

така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing
Виж целия пост
# 1 889
  Лили се беше изпикала и изакала на килима под кухненската маса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия