VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 334
  • 4 970
# 2 340
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money

Тя сигурно и друго е дала, не само пари. Развяла е знойно телО пред професорите.
Виж целия пост
# 2 341
Сърчаджиева с това малоумно поведение ми прилича на клонинг на Пипи Дикова.

Фънки и Бони са моите фаворити, страхотни са всеки по свой си начин.
Златка разцепи, най-тъжното беше, че тя така и не осъзна, че проблемът не е, че няма да има парти, а че е тъпа като гьон (бе човек).
Еееее, взела си ми думите от клавиатурата.Всичките.
Виж целия пост
# 2 342
Това което най не ми хареса на мен е отношението на виповете към Памела. Няма значение с какво е станала известна, дори и със силикона си да е, е милион пъти по-известна от всичките там взети заедно. Обаче българина много трудно успява да контролира злобата и завистта си към по- успелите от него и това силно си пролича. Най-естествени са Фънки и Бони , най-безинтерени Багата, Ирен и Къци, най- грозна без грим -Мариана, а...къде е Орлин, почти не го видях в таз вечерното издание.
Виж целия пост
# 2 343
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money


Ама вярно ли бе?Или е първоаприлска шега преди Коледа? hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 2 344
Количеството и качеството на умствения багаж на Златето ми е ясен от един формат на Слави, в който тя участва преди години. Там беше казала, че Ботев е убит на връх МОЛА. Имаше и един уникален епизод, в който колеше кокошка ooooh! ooooh! ooooh!  А тази вечер беше просто умопомрачителна #Crazy Щом разбрах,че е вишистка ми се прииска да си скъсам дипломите. Радвам се, че Патрашкова направи толкова адекватно изказване за Златка. Останалите бяха излишно лицемерни.
Виж целия пост
# 2 345
Моите фаворити са Юлиан Константинов и Никол.

Радвам се, че в този сезон продуцентите са решили да извадят всеки от контекста  му и да го подчертаят в пълния му блясък.

Що се отнася до Златка..... завършила, какво? Местния ПУЦ, айде холъм. За това от много време твърдя, че и в нашата държава трябва да има рейтинг на университетите, за да не злоупотребява с това кой има висшУ.

Забелязах, че на Багата му стана мн неудобно от златкината излагация.

Може ли от някъде да се гледа онлайн?
Виж целия пост
# 2 346
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money

Тя сигурно и друго е дала, не само пари. Развяла е знойно телО пред професорите.


е 100%  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 347
Памела все повече ми харесва.
Златка даже и не се притесни от тоталната си излагация, миличката много е зле. За нея е напълно нормално да е толкова невежа.
Виж целия пост
# 2 348
Цитат
айде холъм.
я пак или аз не разбрах  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 349
Някой знае ли за какво е бил сблъсъкът
между Ники и Багата?
Виж целия пост
# 2 350
Мацкиииииии, къде го гледате сега?

Упражняваха се в борба. Не са се сблъсквали за нищо Grinning
Виж целия пост
# 2 351
Все си мисля, че Златка се правеше на утрепана. И  най - лошата реклама си е реклама. Ето - в интернет само за нея се говори. Ако беше познала столиците какво?  Нищо.
Виж целия пост
# 2 352
Някой знае ли за какво е бил сблъсъкът
между Ники и Багата?

Не е имало сблъсък. Боричкаха се.
Виж целия пост
# 2 353
Цитат
айде холъм.
я пак или аз не разбрах  Joy Joy Joy Joy Joy

айде холъм=бегайте да бегаме  Joy
Виж целия пост
# 2 354
Златка ако я вземат на работа в GOOGLE MAPS, ще дойде краят на света!

Моите любимци до този момент - Бони, Къци и Фънки.


Алекс нали каза за 3-ма номинирани за изгонване.....Явно е свързано с  днешната игра - златни, бели и розови - където си разказваха вицове в двора.........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия