VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 402
  • 4 970
# 4 050
Сега като се замисля, за мен участието на Памела във ВБ беше напълно излишно. Ясно беше, че всичко което излъчват с нея ще е  премерено и лично на мен безинтересно, а и както чета твърде скъпоструващо.

Абсолютно, пари на вятъра.
Виж целия пост
# 4 051
На мен Марияна Попова ми падна в очите след едно гостуване при Гала, където се изцепи, че обича кучето си повече от детето си, защото с кучето били заедно от 7 години, а дете имала едва от нчколко месеца  ooooh! На Гала й трябваха няколко секунди да се осефери
Виж целия пост
# 4 052
На мен Марияна Попова ми падна в очите след едно гостуване при Гала, където се изцепи, че обича кучето си повече от детето си, защото с кучето били заедно от 7 години, а дете имала едва от нчколко месеца  ooooh! На Гала й трябваха няколко секунди да се осефери


 ooooh!
 
Златка почва все повече да ми допада.
Виж целия пост
# 4 053
ooooh!
 
Златка почва все повече да ми допада.


И аз съм на същото мнение. Колкото Марияна ми опротивява, толкова Златка ми се вдига в очите. Може да не е много умна (меко казано), но поне е естествена, трудолюбива и все повече си мисля, че е добър човек. За разлика от нея Марияна е много лицемерна личност, постоянно мрънка и с тия цигари вече ми лази по нервите. Мнението ми от преди седмица за тези двете, беше коренно различно. Много мразя злобни и лицемерни хора. Може да ви прозвучи странно, но си мисля, че столици се учат, ама това да се качествен човек е вродено.
Виж целия пост
# 4 054


"Черната Златка не е Златка, а евтина пожълтена тенекийка, която си е повярвала", каза Стела Богомилова, учителка по български език, известна с участията си в "Голямата уста" на "Биг Брадър" за Нова телевизия.
Според Любен Дилов-син пък социалната функция на Златка не е да знае столиците на държавите.
 
"Тя е плеймейтка, момиче от кориците на мъжки списания. Хубаво е да се знаят столиците, но да нападаме едно момиче само за това, че не знае столиците, е комплексарско. В една държава образованите хора не са голям процент, което не е спряло света да се развива", каза той.
 
"Никой не напада нея, а явлението "Златка", добави учителката. Според нея става опасно, когато такива като плеймейтката си повярват и започнат да задават стандарти в обществото.
 
"Вие все още не сте се събудил и явно смятате, че хаосът е система", заяви Богомилова.
Виж целия пост
# 4 055
Току що Бони каза, че излиза и няма да се връща??
Оплака се и от цигарите, каза, че няма никакъв въздух вече в къщата.
Виж целия пост
# 4 056


Още с влизането си във „ ВИП  Брадър“, Черната Златка втрещи цяла България с незнанията си по география. Майката на плеймейтката  Маргарита Червенкова, веднага излезе в защита на детето си като обясни, че в ежедневието има много по-важни неща от това да знаеш столиците на държавите.

Червенкова е учителка и преподава „Родинознание“, но категорично отказа да назове името на училището, в което преподава.

Майката споделя, че от самото начало е била твърдо против дъщеря й да влиза в риалити формата.  Разказва още, че със семейството й са свикнали с всички клюки по неин адрес и че вече дори не си прави труда да чете вестници.

Червенкова защити детето си като отбеляза, че географията не е сред силните й страни. За пример даде самата себе си като обясни, че самата тя като начален учител по родинознание, често допуска грешки.

Друг участник в риалити формата реши да покаже завидни географски познания. Юлиан Константинов зае ролята на учител, като реши да изпита най-красивата синоптичка у нас Никол Станкулова. Започна да я разпитва колко висок е връх Ботев и отговаряше светкавично, когато тя не можеше. Изненадата му беше голяма, когато симпатичната синоптичка не знаеше височината на Черни Връх.
Виж целия пост
# 4 057
Бони ще излиза и се радва ,че ще си види детенце и любовта ,ще има цун и гуш  Laughing
Надява се любимия да е в БГ ,защото пътувал .
Виж целия пост
# 4 058


"Черната Златка не е Златка, а евтина пожълтена тенекийка, която си е повярвала", каза Стела Богомилова, учителка по български език, известна с участията си в "Голямата уста" на "Биг Брадър" за Нова телевизия.
Според Любен Дилов-син пък социалната функция на Златка не е да знае столиците на държавите.
 
"Тя е плеймейтка, момиче от кориците на мъжки списания. Хубаво е да се знаят столиците, но да нападаме едно момиче само за това, че не знае столиците, е комплексарско. В една държава образованите хора не са голям процент, което не е спряло света да се развива", каза той.
 
"Никой не напада нея, а явлението "Златка", добави учителката. Според нея става опасно, когато такива като плеймейтката си повярват и започнат да задават стандарти в обществото.
 
"Вие все още не сте се събудил и явно смятате, че хаосът е система", заяви Богомилова.


Златка може да научи столиците, но Стела Богомилова едва ли ще я вземат за корица на
Плейбой или за което и да е мъжко списание Joy Joy
Според мен чак толкова злобни изказвания от страна на Стела са ненужни.
Виж целия пост
# 4 059
Поведението на Мариана странно ми напомня на поведението на Галя от "Каризма",  когато беше вътре....

Цитат
Още с влизането си във „ ВИП  Брадър“, Черната Златка втрещи цяла България с незнанията си по география. Майката на плеймейтката  Маргарита Червенкова, веднага излезе в защита на детето си като обясни, че в ежедневието има много по-важни неща от това да знаеш столиците на държавите.
Е, ако разгологъзването за тази или онази жълтина е по-важно за някого от знанието и образованието , кои сме ние, че да ги съдим!    Mr. Green
Виж целия пост
# 4 060
Златка може да научи столиците, но Стела Богомилова едва ли ще я вземат за корица на
Плейбой или за което и да е мъжко списание Joy Joy

Joy

Юлиян бил подпалил килима в зимната градина снощи и сега ББ ги наказва, като 48 часа няма да извършва никакви доставки за съквартирантите. Милият Къцко... ще падладей! hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4 061
Юлиян е направил нещо неразрешено с някакъв килим и им спират доставките за 48 часа.
Виж целия пост
# 4 062
Хора,нямам време да чета,в коѝ саѝт гледате днес на живо?
Виж целия пост
# 4 063
Поне вдигнаха рейтинга на Злати до небето, да не се ядосва момичето,  че с един от най ниските хонорари за влизане в къщата Laughing
Виж целия пост
# 4 064
Юлиян е направил нещо неразрешено с някакъв килим и им спират доставките за 48 часа.

Бил го запалил  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия