VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 357
  • 4 970
# 4 380
Какво лошо има,че иска Къци храна?Другите да плющят,а той да стои гладен и да ги гледа  ли ThinkingПредполагам,че не крие ядките,дините и сиренето под леглото си,а всички хапват заедно.Само че като свършат ядките Къци няма какво да яде,а другите могат да смачкат по пържолка например  Grinning
Виж целия пост
# 4 381
С нетърпение чакам да им свършат провизиите и най-вече цигарите на пушачите Mr. Green
Късното предаване от 23.45 колко продължава?
Виж целия пост
# 4 382
Николай е ужасен, постоянно ръчка,подпитва,коментира " аз кво , нищо не съм направил ,някои хора им е нервно..." ,да види кой ще е на негова страна.Жалко, че Бони му се върза лесно и подпали .
Виж целия пост
# 4 383
тия ''стратези'' в къщата не разбраха ли една проста истина
а именно 4е нито манипулатора нито манипулирания се харесват на публиката
Виж целия пост
# 4 384
Какво лошо има,че иска Къци храна?Другите да плющят,а той да стои гладен и да ги гледа  ли ThinkingПредполагам,че не крие ядките,дините и сиренето под леглото си,а всички хапват заедно.Само че като свършат ядките Къци няма какво да яде,а другите могат да смачкат по пържолка например  Grinning

Е, нали трябва да пресъздадат начина на живот в една къща. Едва ли Къци излиза да си купува продукти по няколко пъти на ден. Чудя се защо нямат бюджет тази година ? Веднъж, два пъти седмично да си напишат списъка с продукти и да го кажат на Биг Брадъра...А тази мисия с разкарването до изповедалнята, не го ли е накарала да се сети какво му намекват ?
Виж целия пост
# 4 385
Днес има ли предаване от 23ч...или колкото там беше?
Виж целия пост
# 4 386
 Joy Мисля, че Орлин няма да скочи след тия измишльотини.Как пък точно на Николай и на Орлин са им се случили такива случки ...книжки с приказки трябва да пишат  Simple Smile
Виж целия пост
# 4 387
Тая Мариана голяма лицемерка беееееееееее.......и тя със стратегия.
Виж целия пост
# 4 388
Момичета, наистина не смогвам да изчета  всичко, което сте изписали...Затова сори, ако е коментирано, - днес в Еврофутбол имало и залагания за победителя във ВБ. С най големи шансове - Багата, следван от Бони...
Виж целия пост
# 4 389
къде, заспахте бе
сама ли си говоря?
Виж целия пост
# 4 390
Гледам вечерното издание и си викам 'Ех, Владо най-накрая да каже нещо умно'.... Whistling . Веднъж да не ме подразни.
Виж целия пост
# 4 391
Момичета, наистина не смогвам да изчета  всичко, което сте изписали...Затова сори, ако е коментирано, - днес в Еврофутбол имало и залагания за победителя във ВБ. С най големи шансове - Багата, следван от Бони...


не се лъжи
във всеки сезон медиите започват да спрягат някой в началото, след това преминават на друг...
Виж целия пост
# 4 392
Гледам вечерното издание и си викам 'Ех, Владо най-накрая да каже нещо умно'.... Whistling . Веднъж да не ме подразни.

малко влезе в час това момче
явно до сега средата му е повлияла
Виж целия пост
# 4 393
В разговор между Марияна и Аксиния прди малко стана въпрос за Златка и Багата.Марияна каза,че ще бъде хубаво да се съберат пак,но Аксиния направи една такава физиономия,не беше очаквала такъв отговор от Марияна.
Виж целия пост
# 4 394
В разговор между Марияна и Аксиния прди малко стна въпрос за Златка и Багата.Марияна каза,че ще бъде хубаво да се съберат пак,но Аксиния направи една такава физиономия,не беше очаквала такъв отговор от Марияна.


Мариана е лицемерка. Тя не говори това, което мисли. Говори така, както мисли, че е добре да се представи пред драгия зрител.

Момчето си има сериозна приятелка и даже Златка още първата вечер я обсъди, че била "някаква кривогледа"....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия