VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 322
  • 4 970
# 4 470
Не, не в самия сайт на ВБ също си спират звука и картината
Виж целия пост
# 4 471
Благодаря на всички, които споделят какво гледат на живо!
Тази сутрин от 8 до към 10 имах възможност да гледам и аз и заедно със съквартирантите да си изпия кафето. Сега ще ви споделя какви интересни разговори имаше.

В градинката на припек се събраха на кафе Патрашкова, Никол, Марияна, Орлин, Фънки, Мартинов и Юлиян.
Златка тренираше във фитнеса яко. Имаше и други будни, чуваха се гласове, но към компанията , докато аз гледах не се присъедини никой друг. Разговорът се завъртя около "липсващите" разбира се. Първо се смяха ,че при тях е групата на без силиконовите, а там на силиконовите.
Никол разказа как Иван Ласкин я е попитал дали знае кога е роден Осама бин Ладен. Тя му отговорила, че не знае, а той и се присмял "Еее, мила, аз не очаквам от теб да знаеш такива важни неща", с което явно я е накарал да се почувства глупава. Тя го разказа много интересно, доста добре го изимитира.
Марияна Попова също много смешно разказа как Соня Колтуклиева я обидила , че има малко мозък.
Патрашкова каза ,че в гилдията не се отнасяли сериозно към нея и напоследък забелязала ,че дъската доста и се е разхлопала. Всички много се смяха и започнаха да наричат Соня Колтуклиева - "онази жена".Определено си пролича , че е неприятна на всички.
Орлин вечерта без повод се бил хилил истерично, а  Соня К. не го оставила намира и го ръчкала да му каже защо. Това беше възмутило всички. Соня според тях се държала неадекватно.
Юлиян дърдореше непрекъснато и доста от думите на останалите не ги разбирах, ужасна дикция има този човек, а уж е певец...
Разговорът се завъртя около ски, писти и разни случки. Фънки сподели, че е паднал от седалков лифт, защото якето му се закачило. Мразел ските и се чудел какво ,  прави там  Grinning. Падането било като от трети етаж на сграда и то върху лед. Никол се спускала по писта с голяма скорост когато дете с шапка със звънчета, последното от групичка деца, които пресичали пистата , се вклинило между краката и. Ските му се начупили и на топка като лавина се забили в чайната. Детето пищяло страшно.
Сървайвърът сподели ,че работел като ски учител на Банско. През 2007г на 31 декември в 4 следобед с някакво момиче се спускали и в края на пистата видял огромната машина рак трак(или нещо такова) спряла и шофьора доста притеснен да говори по тел. Видял локва кръв като от заклано прасе. Под пийнал руснак се забил в машината и тя го обезглавила. Той май все такива ги разказва.
Смяха се и за багажа на Къци, по повод ,че нямали пепелници и как Патрашкова не си сложила в багажа. Тя каза ,че това го нямала в разрешения списък, а те възразиха ,че и народна носия нямало , ама Къци я извадил и подарил на Памела.
Говориха и за Владо, че е добра душа, че имал вече проблясъци за нормален разговор, че ако се разгорещи в разговор с някой Ирен минавала и леко докосвала по рамото/гърба другия. Бяха на мнение ,че подсещала опонента на Владо да не му обръща внимание и да не го подстрекава повече.


Ако се сетя още нещо важно ще пиша!  Peace

пп. в момента гледам, който иска да знае по кой стрийм да ми пише ЛС, повечето са спрени
Виж целия пост
# 4 472
Не , не говоря за прекъсванията на звук и картина. Тия са ми ясни.
Говоря за силата на звука. Много тихо се чува, аз нищо не им разбирам, честно..
Виж целия пост
# 4 473
опааа...спряха ми стрийма...тъкмо го пратих на 1 потребител и край....и от останалите никой не работи, а пък не правят нищо особено - лежат на припек и дърдорят несъществени неща

снощи на един от стриймовете имаше надпис - В продуктовото позициониране има предаване !  Joy
Виж целия пост
# 4 474
Цитат
Амбициозният и борбен Николай сподели в неангажиращ разговор с Къци, Юлиян и Криси Патрашкова, че той е в предаването заради наградата.

„Аз съм дошъл за кинтите”, каза Ники.

Той допълни, че ако е номиниран, трудно би приел идеята за излизане от шоуто.

Какво ще прави, ще се вкопчи във вратата да не го изкарат ли?
Виж целия пост
# 4 475

Никол разказа как Иван Ласкин я е попитал дали знае кога е роден Осама бин Ладен. Тя му отговорила, че не знае, а той и се присмял "Еее, мила, аз не очаквам от теб да знаеш такива важни неща", с което явно я е накарал да се почувства глупава. Тя го разказа много интересно, доста добре го изимитира.


Тя пък какво му се връзва hahaha . Никой не го интересува кога е роден Осама бин Ладен, важното е, че е хвърлил топа вече.

Цитат
Амбициозният и борбен Николай сподели в неангажиращ разговор с Къци, Юлиян и Криси Патрашкова, че той е в предаването заради наградата.

„Аз съм дошъл за кинтите”, каза Ники.

Той допълни, че ако е номиниран, трудно би приел идеята за излизане от шоуто.

Какво ще прави, ще се вкопчи във вратата да не го изкарат ли?

Жалко, че не разбра, че е от първите номинирани. Умирах да му видя погледа Laughing . Надявам се на следващите елиминации да му кажем довижданеее.
Виж целия пост
# 4 476


Какво ще прави, ще се вкопчи във вратата да не го изкарат ли?

Представих си гледката.  Laughing
Виж целия пост
# 4 477
Цитат
Амбициозният и борбен Николай сподели в неангажиращ разговор с Къци, Юлиян и Криси Патрашкова, че той е в предаването заради наградата.
„Аз съм дошъл за кинтите”, каза Ники.

Той допълни, че ако е номиниран, трудно би приел идеята за излизане от шоуто.

Какво ще прави, ще се вкопчи във вратата да не го изкарат ли?
Че той беше нон стоп номиниран в Сървайвъра,както и Здравко,пък станаха победители!!
Това е ала-бала... Laughing
И няма да го изкарат скоро,щото е голям дразнител и покрай него винаги се заформят интрижки!
Виж целия пост
# 4 478
Майката на Златка и нейна приятелка са при Карбовски...
Виж целия пост
# 4 479
СлънцеЛуна останах с впечатление, че това е виц, но Ласкин го е нагодил към ситуацията с Никол и си е направил майтап с нея. Да, тя и сама призна , че много се връзва.

Гледам записи на един от стриймовете, поради липса на директно излъчване. Колтуклиева разказа на Орлин интересни неща от разходките си в чужбина.  В САЩ в някакво малко градче до океана. Измислили да напарвят сърф сити и обявили сърф юесей опън. Било много печалившо, защото в сезона се събирали към 250 000 сърфисти и местните се изхранват от това. Давали на богаташите това което нямали - дорвени копанки с ненарязани зеленчуци .Никол се провикна  ,че в заведение в Сен Тропе правели заря когато се изхарчи 1 милион и имало заря непрекъснато. Crazy Соня допълни, че там руснаците се оливали с шампанско и това било много противно. Била много възмутена и нямало да иде втори път там. Според нея туристическото място трябва да стане снобарско ,да се привличат звезди, за да има печеливш туристически бизнес.
Виж целия пост
# 4 480
СлънцеЛуна останах с впечатление, че това е виц, но Ласкин го е нагодил към ситуацията с Никол и си е направил майтап с нея. Да, тя и сама призна , че много се връзва.

Гледам записи на един от стриймовете, поради липса на директно излъчване. Колтуклиева разказа на Орлин интересни неща от разходките си в чужбина.  В САЩ в някакво малко градче до океана. Измислили да напарвят сърф сити и обявили сърф юесей опън. Било много печалившо, защото в сезона се събирали към 250 000 сърфисти и местните се изхранват от това. Давали на богаташите това което нямали - дорвени копанки с ненарязани зеленчуци .Никол се провикна  ,че в заведение в Сен Тропе правели заря когато се изхарчи 1 милион и имало заря непрекъснато. Crazy Соня допълни, че там руснаците се оливали с шампанско и това било много противно. Била много възмутена и нямало да иде втори път там. Според нея туристическото място трябва да стане снобарско ,да се привличат звезди, за да има печеливш туристически бизнес.
Откъде ги гледаш тези записи?
Виж целия пост
# 4 481
Лорд Евгени Минчев при Карбовски коментира Виц-Брадър   hahaha
Виж целия пост
# 4 482


Какво ще прави, ще се вкопчи във вратата да не го изкарат ли?

Представих си гледката.  Laughing


И аз Laughing
Виж целия пост
# 4 483
И Сър Евгени е забелязал, че Багата се гуши с Юлиян.  Laughing
Виж целия пост
# 4 484
http://bg-gledai.tv/vip-brother-online
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия