VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 285
  • 4 970
# 4 500
Интересен разговор заформиха Къци и Патрашкова . Поне на мен ми е интересно. Peace

 Peace
Виж целия пост
# 4 501
Къде гледате?
Виж целия пост
# 4 502
Е, подскажете, за какво?
Виж целия пост
# 4 503
Pipi_, тук - http://bg-gledai.tv/vip-brother-online Peace
Виж целия пост
# 4 504
Айдеее, Ливан стана град. ooooh!  Тия хора ще ни вкарат във война.
Виж целия пост
# 4 505
Юлиян: Без Соня, защото тя не е виждала живо село.
Соня: Кажете ми село, в което има марков бутик, и отивам веднага.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 506
Айдеее, Ливан стана град. ooooh!  Тия хора ще ни вкарат във война.

Кой го изръси това Laughing
Виж целия пост
# 4 507
Играят на животни,много се разгорещиха.
Виж целия пост
# 4 508
Айдеее, Ливан стана град. ooooh!  Тия хора ще ни вкарат във война.

Кой го изръси това Laughing

Не съм сигурна кой го каза първоначално, но г-н Николай Интелектуалеца го потвърди доста авторитетно.
Виж целия пост
# 4 509
Айдеее, Ливан стана град. ooooh!  Тия хора ще ни вкарат във война.

Кой го изръси това Laughing

Не съм сигурна кой го каза първоначално, но г-н Николай Интелектуалеца го потвърди доста авторитетно.


Мерси. Значи явлението 'Златка' е повсеместно Laughing . Иначе скъсаха момичето от подигравки...Призовавам Биг Брадър да изпита Николай по география.
Виж целия пост
# 4 510
Имам чувство, че у нас успяват да станат звезди предимно хора, които са готови да се излагат всячески, само и само да ги дават по тИлИвизора. Чудя се как минават психотестовете, като повечето си страдат от нарцистични разстройства - мислят се за някакви величия.  Heart Eyes Те са най-хубавите, най-умните, всичко най. Това ако не е пълен нарцис не знам кое е. Въобще не са земни повечето от тях. Естествените се броят на едната ръка и сред тях слагам Бони, Къци и Багата.
Виж целия пост
# 4 511
Да, големи знания. Дори със животните са затрудняват, почнали с мн. числа, айде сега и цветовете да им добяват - рижев котарак, сив ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 512
Да, големи знания. Дори със животните са затрудняват, почнали с мн. числа, айде сега и цветовете да им добяват - рижев котарак, сив ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
hahaha
Забелязвам, че този Вип Брадър нямам нерви да го гледам. Много са ми противни участниците. Просто не мога да си избера фаворит. Или са кухи на хралупа, или превзети, или мрънкат, или не млъкват...Просто отврат. Що не направиха един Биг Брадър, че поне нови физиономии да гледаме?! Подозирам, че родните випове сами си плащат за участие, а хонорарите им са пълна измишльотина.
Виж целия пост
# 4 513
И аз предпочитам обикновения ББ, но ако участниците са интересни и различни като тези от първия сезон. Hug
От всички сезони първия си ми остава най-любимия. bouquet
Виж целия пост
# 4 514
На мен тези са ми симпатични. Предишните се запиваха прекалено много. Аксиния как фалшивее обаче...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия